Wpis z mikrobloga

Postanowilem napisac kilka slow na temat iptv w UK. Moze komus sie przyda moja opinia. Przez ostatni miesiac moglem korzystac a wlasciwie jak mialem szczescie to dzialalo to co chcialem z iptv #teleelevidenie polski pakiet za mega 3e. Cena fajna ale co za tym idzie i jakosc.... Troche szcegolow technicznych. Internet maly dostawca, swiatlo 120Mbps. Tv Smart Samsung dwa modele 2015/2018 te same aplikacje na smart tv. testowalem na wifi 2.4/5ghz i na kablu w obu przypadkoach to samo. kupa #!$%@? wielka kupa. Dziala to jak krew z nosa. Wybieram kanal i czekam kilka sekund podczas ktorych nic sie nie dzieje i nagle buferowanie szybki i wkaskuje obraz. Nastepnie na wielu kanalach popularnych po kilku minutach staje obraz i czasami sam sie wczytuje a czasami trzeba wyjsc i jeszcze raz go wlaczyc. Nawet kanaly nizszowe nie dzialaja poprawnie nie bylo sytuacji zebym caly film na jakims kanale poogladal od poczatku do konca bez zaciecia i bez #!$%@? sie. Naprwde to jedno wielkie gowno. Nie mowie juz ze jak chcialem cos wlaczyc to czesto wyskakiwal stream error i #!$%@? nie ma nic. Testowalem na wifi kablu dwoch roznych tv i to samo jest. Nie wiem czy to tylko w UK jest tak ale jak mialem inne listy powiedzmy, ze drozsze przeskakiwanie z kanalu na kanal bylo szybsze niz z satelity. Jednak cena czyni cuda i nie ma co oczekiwac super jakosci za 3e. Jednak czuje sie naladowany w butelke nawet za 3e. #!$%@? lipa w #!$%@?. Nie polecam.
#teleelevidenie
#iptv
  • 17
@setka007: nikogo nie bronie bo mi tele czasem przytnie a czasem czesciej ale ztego co koledzy pisali nie raz, to nie u każdego podejdzie tele chociażby jeżeli chodzi o dostawcę neta. Niektórym płynnie idzie a niektórym zwyczajnie nie działa, i w większości to wina dostawcy neta
@Insiders: no wlasnie a jak testowalem inne listy to od razu obraz wskakiwal zadnego czekania. jeszcze slow kilka o 4k. Tez maja w swojej ofercie c+4k i nie da sie tego ogladac wogle co 2-3 sekundy zwiechy widac jakby server nie nadazal natomiast ruski eurosport4k dziala ok do pierwszego freezzu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@setka007: kupilem to telee cos wczoraj, też uk. Do 23 nie dało się oglądać, to samo co u Ciebie ladowanie i buforowanie przy każdym przełączeniu plus zwiecha co minutę. Neta mam do 40Mbps, plusx chodziło w miarę ok, gorzej przy transmisjach sportowych.

Co najlepsze zmieniłem listę na hls z ts i było już lepiej a dziś rano działa już fajnie zero przycinania, odpukac. Nie wiem z czego to wynika, przycinają pasmo?
@setka007: a czy ty wiesz, że prędkość internetu a routing to druga sprawa? Jednym będzie chodzić jak gówno, a innym lepiej. Dochodzi też blokowanie przez ISP ostatnimi czasy IPTV. U mnie za to rapid działał jak gówno, zmieniłem ISP zaczął działać dobrze. Teleelevidenie działa u mnie lepiej niż plusx. NovaTV jednym śmiga aż miło, a u mnie co 3 minuty tnie. Dlatego dostawcy dają test za darmo żeby sobie przetestować na
@setka007: sprawdz jaki masz routing do nich. Plusx ma pare list do wyboru min. Server z NL i u mnie w UK dzialal bez problemu pingi srednio 30-35ms tak samo strimsy ma servery w NL i tez luzik.

Tele tez chyba daje wybor servera wiec moze w sproboj z tym kombinowac