Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@HK-Stelle: tak jak napisales w drugiej czesci wypowiedzi. Drogo, tłok, smród spalenizny, baardzo dlugie kolejki plus dlugi czas oczekiwania, bardzo dużo wieśniaków(mentalnych) w kolejkach, wysokie ceny jak na zarcie podane na papierku które musisz jeść na stojąco, śmieci walajace sie wszędzie, tłok, drogo, bez szału.

Po stokroć lepiej wybrać jakąś knajpę stacjonarna i zjeść jak człowiek
@HK-Stelle: Byłem rok temu, zgadzam się z niektórymi punktami opinii poprzedników. Ogólnie nie ma tragedii, jakość jedzenia tak typowa jak z budek- ale tu ciężko mi coś więcej powiedzieć, bo jadłem tylko z jednej budki. Ceny klasycznie spooore. O miejsca siedzące może być ciężko, ewentualnie wziąć ze sobą jakiś kocyk i znaleźć gdzieś sobie miejsce (rok temu był na plaży, nie wiem jak teraz). Ludzie tam obecni jak to ludzie wszędzie
@HK-Stelle: Byłem na kilku festiwalach food trucków w Olsztynie i muszę się po części zgodzić z @Bachal i @prut - jest dużo ludzi, długie kolejki i wysokie ceny. Ale jest też sporo fajnych rzeczy do zjedzenia, których na co dzień w Olsztynie nie ma - jakieś wymyślne hot dogi, burgery w makaronie instant zamiast bułki, kanapki z szarpaną świnią, pieczony ziemniak nadziewany mięsem i masa innych łakoci.
Co prawda coraz więcej