Wpis z mikrobloga

Czy jestem jedyną osobą której przeszkadza wypuszczanie ludzi z kina wyjściem ewakuacyjnym po seansie? Rozumiem że nie chcą żeby ludzie na inne filmy przechodzili ale miejmy trochę szacunku dla klientów. Ja po 2h filmu i wypiciu koli to obowiązkowo muszę zahaczyc o toaletę. Co prawda jest tam jedna mała w korytarzu ewakuacyjnym ale jest on extremalnie brudny i oblesny, dodatkowo cała sala też tam czeka.
Strasznie mnie irytuje każdorazowe wyklucanie się z obsługą że jednak wolę iść do cywilizowanej ubikacji.

#kino #cinemacity #bonarka #krakow #ewakuacjaboners
  • 18
@killzone tym bardziej że nie ma nic takiego w regulaminie że nie mozna wrócić do poczekalni ani nic.

Co mnie jeszcze bardziej zdziwiło to całkowity brak postów, pytań, skarg na internecie na to zachowanie. Mam wrażenie że nikt poza mną nie ma problemu z wychodzeniem tyłem i bycia traktowanym jak potencjalny złodziej który pójdzie na inny film.
@ToJaMateusz multikino robi to samo, tylko ich wyjście ewakuacyjne wychodzi na zewnątrz budynku i musisz obejść cały budynek żeby znów wejść i prosić się obsługi o wstęp do ubikacji.
@Noiser13 wcale nie pozamykane, zawsze jest otwarte jeszcze. Zawsze przebijam się przez obsługę i nie zdarzyło mi się żebym nie mógł wyjść nawet jak film się kończył koło 1 w nocy