Wpis z mikrobloga

@artax: w sensie nie rozumiesz tego, że buty nie są zrobione ze skóry xD? Niektóre kleje do butów chyba też się robi ze składnikami pochodzenia zwierzęcego. Czego tu nie rozumieć, weganizm jest pojęciem szerszym od pojęcia dieta wegańska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DeFutura: no ale buty nie muszą się nazywać weganskimi żeby miały być zrobione z czegoś innego niż ze skóry xD to taki skok na modę weganów, pluje totalnie. Mimo że uważam że buty z czegoś innego niż skóra powinne istnieć i tak bo szkoda zwierzątek
@DeFutura: Ech, jeszcze raz: to NIE SĄ buty motocyklowe. Kosztują, jak motocyklowe, napisali, że motocyklowe, a koło motocyklowych to nawet nie stały. Zero protektorów, nie wiadomo, jak w przypadku szlifu się zachowają, a cena, jak za niezłej jakości prawdziwe buty motocyklowe. Dobrze podsumowali @czeczen123 i @kaitek666. Dojenie ludzi pod szyldem VEGE.
@artax: lol, nie pisałem nigdzie że to buty motocyklowe (przecież widać że nie) tylko wyjaśniam o co chodzi z wegańskimi butami, bo na tagu często pojawiają się podobne wrzutki (jak kurtka albo buty mogą być wegańskie?), wynikające ze stawiania znaku równości między weganizmem, a dietą wegańską.
Za to założyłeś, że nie wiem co się kryje za słowem "wegańskie"

no jak tagujesz weganizm, a potem piszesz tak dwuznaczne zdanie, chyba nietrudno przyjąć że być może o to ci chodziło, tym bardziej że tak jak pisałem podobne posty są na tagu dosyć często

do tego za to mnie wyśmiałeś.

@artax: co xD zluzuj