Wpis z mikrobloga

Mireczki to co przeżyłem #!$%@?... Jestem z moja różowa na wakacjach ale tu nie o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leżymy sobie na płazy i przyszło koło nas polskie małżeństwo koło 30-35 z dzieckiem( nie wiedzieli ze jesteśmy Polakami). Widać ze normalni prości ludzie. I zaczęli dyskutować, żona wjeżdżała mu na ambicje ze jej koleżaneczka to jest w Tajlandii z mężem a on ja wziął do jakiejś Turcji. Widać było ze chłopa to zabolało i zaczął jej tłumaczyć ze go tylko na tyle stać ze i tak musiał ciężko pracować i brać nadgodziny żeby ich zabrać. Chłopaczek od nich mówi do niej „mamo fajnie ze jesteśmy na wakacjach razem, fajny hotel mamy itp” hotel rzeczywiście z aquaparkiem wiec dzieciak się cieszył. A Grażyna oczywiście #!$%@? urażona, jeszcze większe wjazdy mężu robi że mógłby se znaleźć lepsza prace, że inne jej koleżanki sobie jeżdżą po świecie a ona w Turcji musi leżeć ( ͡ ͜ʖ ͡) mialem ochotę jej #!$%@? bo aż mnie to #!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 183
  • Odpowiedz
PS później się dziwić, że facet rękę podniesie, czy w końcu wyzwie jak baba marudzi mu miesiącami, czy latami jaki to on jest zły bo nie zarobi, bo nie da więcej, bo mało atencji, bo nie robi jak ona potrzebuje, a uważa się za "kochającą"... nie usprawiedliwiam, ale trzeba na to też tak spojrzeć.

Ale ten typ baby nie ma sobie nic do zarzucenia niestety.
  • Odpowiedz
Okazało się ze chłop #!$%@? po 12 godzin dziennie 8 h na koparce na budowie a później ze znajomym robi ludziom remonty.


@Borsuczy27: na biednego nie trafiło, ekipy ssą kasę i rąbią ludzi aż miło więc niech się bardziej przyłoży
  • Odpowiedz
@NukeOps: W sumie gdyby kobiety nie były ładne, tylko były np facetami a zachowały #logikarozowychpaskow To wydaje mi się że nikt nie chciałby się z nimi kolegować.

Zawsze do kobiet ciągnie to że są kobietami, są atrakcyjne pociągające, instynky się uaktywniają, poszerzanie gatunku itd.
Ale im dłużej żyje, im więcej poznaje kobiet, rozmawiam z nimi czy żyje - będąc np w związku. To one są brzydko określając 100 lat za murzynami
  • Odpowiedz
  • 74
@klonopin-retard: Jakie ekipy gość zadupca pewnie w januszexie na koparce wiec nie wyciągnie nie wiadomo jakich kokosów, a żeby poprawić swoją sytuacje finansowa z kumplem po robocie malują ludziom ściany, układają kafelki i inne drobne prace remontowe wiec nie mów ze ssie kasę od innych. Te wakacje nie należały do najtańszych chłop musiał dać z 8-10k za rodzinkę wiec roboty go napewno kosztowały. Nie każdy to #programista15k
  • Odpowiedz
Chłopaczek od nich mówi do niej „mamo fajnie ze jesteśmy na wakacjach razem, fajny hotel mamy itp” hotel rzeczywiście z aquaparkiem wiec dzieciak się cieszył.


Gurwa, aż smutłem przez tego baita ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie gdyby kobiety nie były ładne, tylko były np facetami a zachowały #logikarozowychpaskow To wydaje mi się że nikt nie chciałby się z nimi kolegować.


@r5678: wtedy regularnie dostawały solidnego sierpowego na szczękę, serio xD To, jaka ilość gówna uchodzi kobiecie tylko z tego tytułu, jest niesamowita. Mężczyzna dostałby po mordzie albo #!$%@? za nawet procent ich zachowań. No ale wiadomo - patriarchat XDD
No cóż, kobiecie do prawidłowego funkcjonowania
  • Odpowiedz
  • 2
ja miałem ostatnio taką sytuacje, że jakiś ziom w barze głośno przechwalał się - coś w stylu "ja to turcje #!$%@?, brudasy, #!$%@? olinkluziw wole dac 10 kafli polecieć do Tajlandi, wszyscy dookola ciebie nadskakuja" itp itd po czym zapytał towarzystwo "A wy gdzie jeździcie?" XD
  • Odpowiedz