Wpis z mikrobloga

Umieszcza człowiek ogłoszenie o pracy w internetach, ma nadzieję, że zadzwoni ktoś, kto chociaż raz w życiu pozytywnie go zaskoczy. Natomiast rzeczywistość szybko przypomina mu o swoim #!$%@? rodowodzie. Niestety, już dawno przekonałem się, że pasta o bhp-owcu to prawda xD
#pracbaza #heheszki #bekaztransa #bekazpodludzi
JudzinStouner - Umieszcza człowiek ogłoszenie o pracy w internetach, ma nadzieję, że ...

źródło: comment_IYVKmSp6apHgiRKiaOZbIFi0ATS5OCDR.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@JudzinStouner: @jagged: A ja nie do końca się zgodzę. Swego czasu jak robiłem w wykończeniówce, to był taki pan Rafał. Tak gdzies między 50 a 60 lat. Gościu miał problem, bo miał w dzieciństwie prawdopodobnie dysleksje i dysgrafie, tylko nikt mu nie pomógł. Także gość nie umiał czytać i pisać. Za to liczył jak #!$%@? kalkulator. Gość wchodząc do mieszkania i np. patrząc tylko na łazienkę w kilka sekund w
@franaa: Hmm... tylko, że pan Rafał był raczej wyjątkiem i trudno mi oczekiwać, że w tej chwili mam do czynienia z drugim takim. Po tym co widzę i po tym że nawet nie jest w stanie zadzwonić, śmiem twierdzić, że raczej to zwykły debil. Druga sprawa - kierowca to taki zawód, że nie masz nad nim bezpośredniej kontroli. Jest zdany sam na siebie, a jak jest debilem, to to zwykle kiepsko