Wpis z mikrobloga

  • 27
#pracbaza #januszex #logikarozowychpaskow

Od piątku albo poniedziałku nie działa u nas w pracy skaner, a skanujemy kilka razy dziennie. Do tej pory nikt nie wezwał serwisu, zamiast tego dziewczyny wolą mówić o tym, że trzeba wezwać serwis i robią zdjęcia dokumentom telefonami xD
  • 32
  • Odpowiedz
@edcba a co w tym dziwnego, że robią skany telefonami? XD ja od kilku lat przestałem używać skanera. Apka na telefon, jeden klik i od razu mailem mogę wysłać
  • Odpowiedz
via Android
  • 38
@stefan_pmp jeżeli szefostwu nie zależy na działającym sprzęcie to stażyście ma zależeć? Sorry ale nie mam mentalności niewolnika i nie będę robić rzeczy które do mnie nie należą zwłaszcza że nikt mi tu nie płaci.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp ps. Te dziewczyny to szefowe pewnie . Chyba nie chcesz powiedziec, że śmieć na stażu co pewnie nie jest nawet u nich zatrudniony tylko przez jakiś urząd pracy indostaje 1000 zł za 40h pracy jak niewolnik ma zamawiać sam z siebie serwis za x pieniędzy w januszexie i bez wyraźnego polecenia januszexu. Ps. Zresztą #!$%@? wie, stado różowych w robocie to zawsze parodia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sin89 nie wiem jakimi telefonami. Ja nie robię zdjęć. Jestem stażystą i jeżeli mam coś zeskanować to obowiązkiem firmy jest zapewnienie mi odpowiedniego sprzętu a nie na odwrót.
  • Odpowiedz