Wpis z mikrobloga

#gearbest Mireczki pierwszy raz zamawiam. Jaką opcję wysyłki warto zaznaczyć dla telefonu?
Mam zaznaczone już "shipping guarantee".
Są jeszcze 2 opcje bezpłatne "EU Priority(DPD) i EU Priority" oraz płatne "Expedited shipping DHL(HK) i DHL(YD-HK)"
O co tu chodzi?
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@dominowiak nie bierz DPD bo są dymy jakieś paczki wyslane miesiąc temu gdzieś utknęły i sam #gearbest nie wie co się z nimi dzieje. Ja czekam jeszcze co odpisze DPD i będę się domagał zwrotu kasy.
  • Odpowiedz
@dominowiak: PayPal zapewnia dodatkową ochronę dla kupującego przez 180dni. Płacąc kartą też masz ochronę, ale podobno jest dużo formalności. Problemem jest gwarancja, bowiem masz w teorii 2 lata, ale jak nie uda się naprawić twojego telefonu, to proponują częściowy zwrot, czyli kupujesz telefon za 400$, po 3 miesiącach się psuje, wysyłasz na serwis, a jak nie da się naprawić, to proponują 100$ zwrotu... tak to mniej więcej to wygląda. Oczywiście jak
  • Odpowiedz
@dominowiak: słuszna decyzja, przy takiej różnicy w cenie, nie warto ryzykować. Nie wiem co z tymi cenami, kiedyś różnice między ceną w chińskim sklepie a polskim były znacznie większe.
  • Odpowiedz
@dominowiak to fakt nie opylało się z GB, ale kupiłeś z polskiej dystrybucji? Czasami nie dali ci faktury z marżą? Bo na allegro jest pełno aukcji którzy są tylko pośrednikami i zamawiają z chin
  • Odpowiedz
@n_____S: @dominowiak: @Hatam: ja się wkuwiłem bo w czerwcu "w promocji" dałem za Mi 9t 64GB 1250 a teraz na Allegro za 100zł więcej mam wersję 128GB. I dalej nie mam pewności czy mnie #gearbest nie wyrucha czy telefon kiedyś dojdzie. Nigdy więcej z tego sklepu.
  • Odpowiedz
@sowacx: Ja to bym zaczął szukać informacji, czy przypadkiem 14lipca nie został porwany jakiś samolot, czy coś w ten deseń.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz