Wpis z mikrobloga

Siemka kuhwa, jestem jeszcze pięknie pijany i muszę pochwalić pewien zapach. Rituals Roi D'orient, twór przypominający Dior Homme, Valentino Uomo Intense, tyle że jak dla mnie od tego drugiego lepszy. Razem z ziomkami byliśmy na dyskotece, pośród wszędobylskiego smrodu Invictusa, Boss Bottled, one milion ten skurczybyk był jak złoto, tylu komplementów jeszcze nigdy nie dostałem za zapach. Laska z wieczoru panienskiego "Boże czym ty pachniesz?" Powiedziałem że diorem bo i tak by nie skumała co to za marka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Autentycznie czuć bylo, gdy obracało się wokół dziewczyn, że ciągnę je za nos. To była "stosunkowo" dobra noc ( ͡ ͜ʖ ͡) no mega wam polecam zamiast slodziakow, użyć do klubu właśnie coś w ten deseń, podziękujcie później ( ͡º ͜ʖ͡º)
#perfumy
mekekeke - Siemka kuhwa, jestem jeszcze pięknie pijany i muszę pochwalić pewien zapac...

źródło: comment_5UUyvCAQcA4ydK3k2tpNVIPJPfMEG0Ht.jpg

Pobierz
  • 186
@biker89: co??? To ja zamawiam 10 sztuk od razu. Setka soku za 33 euro, steal. Zamawiaj śmiało, ja brałem z tej strony Ambre Noira i właśnie Ritualsa, mega szybko dostałem paczkę. Jeśli mieszkasz w de to polecam też stacjonarnie odwiedzić Karstadt ;)