Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?. 10 lat za kółkiem, człowiek całe życie niczego nie wziął co do niego nie należało, teraz przychodzi do nowej pracy i się dowiaduje że ma wziąć 20L na tydzień (wiadomo czego) bo inaczej inni kierowcy dostaną mocno po dupie. I teraz albo weźmie i się będzie #!$%@? czuł albo nie weźmie i na samym początku podpadnie innym kierowcom. A chciałem sobie tylko jeździć mając wszystko inne w dupie

#zycietruckera #bekaztransa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 29
  • Odpowiedz
@EazyYee1: Mówiąc w prost. Chcą, żeby ukradł to paliwo, które mu zostało w zbiorniku. Janusze kierownicy w ten sposób obniżają normę zużycia paliwa, żeby potem sobie na lewo albo zatankować swoje auto, albo sprzedać. Zauważ, że większość sioferów do codziennej jazdy wybiera samochody osobowe z silnikiem diesela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @NagiMiecz: raczej nie. Tam wszyscy równo biorą
@krytyk1205: patologia czy nie to będę miał z nimi do czynienia raz na dwa tygodnie (a jak się postaram i będę wracać w nocy to rzadziej) a praca fajna. Jak zaczną mi wszyscy robić pod górkę to później praca z fajnej zamieni się w wypowiedzenie umowy o pracę ale...

@absoladoo @ameliniowyguzik ...brać nie będę. Co prawda zostałem nauczony uczciwości (oszczędności nie
  • Odpowiedz
@Grzybek22 czujniki i GPSy mozna oszukac. Największe asy na cysternach kradną paliwo w tysiącach litrów miesięcznie. Jak jednego złapią, to cała załoga przestaje pracować, bo bez "dorabiania im się nie opłaca". Nie można zwolnić wszystkich, bo zamówienia trzeba dostarczyć, a kary umowne srogie. Więc w sumie czasem bywa tak, że po prostu jest przyzwolenie na kradzież.
  • Odpowiedz