Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeeeny, jak ja czekalem na te posilki, ze wjada tam i beda #!$%@? palami na lewo i prawo, ze tylko te babcie na laweczce zostana z calego towarzystwa xD a tu taka kulturka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet #!$%@? nie wiesz o co chodzi, a już z gory szanujesz, bo #!$%@?ą ludzi, ktorzy wyglądają na patosow, co za idiota. Jedyne co cały tlum wymagał., to zeby zeszli im zgłowy. Tak wiele? Ale #!$%@? #!$%@?, dziękuje policjantom za opanowanie


@lastro: won do lasu, patusie xD
  • Odpowiedz
przecież widać od razu po nich, że dobre i miłe chłopaki, a policja na bank nadużywa uprawnień ( ͡° ͜ʖ ͡°) karyny też dobre
  • Odpowiedz
Policja nie jest od stanowienia prawa tylko jego egzekwowania, zarzuty miej do władzy

@iErdo: Mam na myśli sytuacje gdzie np. siedzę w parku na ławce podchodzi do mnie policja i pyta za co chcę mandat, mimo że nie zrobiłem nic niezgodnego z prawem. Na koniec dostaję mandat za przejście przez tory w niewyznaczonym miejscu. Mam na myśli nieprzyjemne kontrole, bez żadnych podstaw, podczas których mnie straszyli, że jeśli nie powiem od
  • Odpowiedz
@r4do5:

dopieprzanie się do bzdur typu picie piwa w krzakach


Bardzo się z tego powodu cieszę. Później bałam się sama wracać z pracy po zmroku, bo nigdy nie wiadomo było, czy zwykłe pijackie docinki nie przemienią się w coś innego.
  • Odpowiedz