Wpis z mikrobloga

Tor Służewiec Dzień 23 - 04.08.2018 r.
Tak jak powiedział @grotkowski9 - bardzo trudny dzień nas czeka dzisiaj na Służewcu, gonitwy z masą koni - może nie będzie jednak tylu niespodzianek, jak wczoraj ;).

Program gonitw
Wycofane konie i inne zmiany
Chłodnym okiem
Prognozy Ligi Mediów

G1 (II gr., 15750 zł, 1400m) - Minsor, Sir Bruce i Candy Rider debiutują - z tych najlepszy powinien być chyba Candy River, ale będzie im ciężko powalczyć z tymi, którzy pierwszą gonitwę mają już za sobą. W tej stawce większe wrażenie robi na mnie chyba Torquist, który w czerwcu pokonał już All Of My Life i Nitro - Night Thunder faktycznie biegł w bardzo szybkim wyścigu, ale nie podjął nawet próby walki z Fiburnem i po doliczeniu tych 18 długości już czas nie jest tak wspaniały.
Typowania - 2-9-3-5

G2 (II gr., 11900 zł, 1400m) - Nie pobiegnie Nasha. W gonitwie tej wydaje się, że tak jak piszą w Chłodnym okiem - z tych, które się zaprezentowały, to wybór pada na Orlicę - z tych, które się nie zaprezentowały - Tiffany. Ja będę skłaniał się jednak w stronę Orlicy, a nie w stronę debiutantki - jak sam tr. Laskowski powiedział - trudno powiedzieć, jak spisze się w debiucie - liczę, że doświadczenie w postaci 2 gonitw zaprocentuje.
Typowania - 11-9-5-2

G3 (II gr., 15750 zł, 1200m) - Neonira i Krissa w swoich debiutach słabo, Neonira w drugiej gonitwie (nie ma w programie, 6/7, jedynie przed Symbiozą, która straciła 70 długości na 1200 metrach) - nie powinny się w tej gonitwie liczyć jeśli chodzi o pierwsze miejsca. Z klaczy, które biegały, podoba mi się B'Valentine - dzisiaj powinna poprawić. Z klaczy, które nie biegały, skłaniałbym się ku Don Zou niż ku Silver Rockowi.
Typowania - 6-7-5-9

G4 (III gr., 13125 zł, 1300m) - Trudna gonitwa do oceny. Danotowi krótszy dystans może przeszkodzić, to samo można powiedzieć o Ujoorze, Naos biega bardzo słabo, Grecian Divine rozpoczął sezon grupę wyżej i było to zdecydowanie za dużo - zarówno na 1300, jak i na 1600 metrów. Onefootinparadise próbował swoich sił w gonitwach poza-grupowych - bez większych sukcesów, po czym w II grupie też pobiegł dość przeciętnie. Dakar z wyścigu na wyścig poprawia - ma dobre rezultaty w II grupie. Subiectum dwa razy był w 2 w II grupie i też będzie się liczył w stawce. Alex Dream wraca po Derby do gonitw grupowych i będzie się liczył w ostatecznym rozrachunku - Urugwajka w tej stawce może być zbyt słaba. Ja będę szukał niespodzianki w postaci Biddy Bradego, ale to zdecydowanie dla odważnych.
Typowania - 3-10-7-8

G5 (Oaks, kat. A, 105000 zł, 2400m) - Wczoraj przejechaliśmy się na Fabulous Las Vegas, czyli dzisiaj pora przejechać się na porządku Pride Of Nelson/Nemezis? Tr. Walicki zapisał Phoenix, żeby podkręcić tempo dla Nemezis - Sweeney jeszcze w tym sezonie nie przegrał, więc ja nie mam podstaw, by spodziewać się przełamania trendu w dniu dzisiejszym. Do trójki proponuję Plejadę i Dame Gladys - ta pierwsza na dłuższych dystansach powinna być lepsza niż na milę czy na 2000 metrów, a Dame Gladys pokazała, że potrafi fajnie galopować.
Typowania - 11-10-3-9 (i tutaj najprawdopodobniej będę grał w zależności od kursów 10-20x zwc i pdk) oraz pewnie trójki typu 3-7-9-10-11#

G6 (hdp. IV gr., 11375 zł, 2200m) - Ciężka gonitwa do oceny, wycofano Jam Romana i Uwerturę - w tym wypadku będę się chyba skłaniał ku San Marino i Silver Greyowi ze wskazaniem na tego pierwszego, któremu dystans 2200 metrów powinien bardziej odpowiadać. Włączyć do walki powinien się również Bad Steely Eyed oraz Country Girl.
Typowania - 1-14-10-8

G7 (IV gr., 7875 zł, 1400m) - Gonitwa najsłabszych w tym roku arabów na Służewcu (przynajmniej z punktu widzenia finansów) - wystartuje w niej aż 19 koni, z których według mnie największe szanse ma Chill Force, który wraca po kontuzji i w parze z Bariqiem Dazzelour od tr. Laskowskiego powinny się dobrze zaprezentować w stawce. Z pozostałych koni największe szanse ma chyba Sidal, który niezbyt dobrze zaczął ten sezon, ale powinien poprawić oraz Wokalia.
Typowania - 2-6-4-16

G8 (II gr., 11900 zł, 1400m) - Shamila powinna sięgnąć po pierwsze zwycięstwo w karierze (zm. jazdy, dzisiaj pod S. Mazurem) - na drugim miejscu typuję Echarellę (z wyścigu na wyścig poprawia), a trzecia w kolejności powinna się zameldować Matrioszka, która ostatnio powalczyła też z Echarellą.
Typowania - 4-6-8-2

G9 (II gr., 15750 zł, 1800m) - W tym wypadku zgodzić się z PG nie mogę - pora na pierwszą wygraną w tym sezonie dla Showmeyourheaven - biegała do tej pory dość równo, ale ładnie - na pewno zagrozi Raising Divie, która jednak moim zdaniem przegra ze swoją bardziej doświadczoną rywalką. Na trzecie miejsce typowałbym Fortune Teller, która powinna mieć więcej szans niż wrocławska Ragane.
Typowania - 7-4-2-1 - tutaj pewnie ZWC będzie grane x razy

#trafonline #bukmacherka #wyscigikonne
  • 2