Wpis z mikrobloga

Kupiłem w maju klucz na g2a do dodatków do The Sims 3. Wszystko ładnie, pięknie, klucze dodane bez problemu i nawet trochę na nich grałem. Potem odechciało mi się grać w TS3 i zainstalowałem ponownie wczoraj. Okazało się że niektóre dodatki zostały usunięte z konta. Od razu czat z supportem EA po angielsku, ale to chyba jakiś pijany Józek odpowiadał, ponieważ stwierdził, że te klucze są na Steam. Nie rozumiem jak możliwe jest aby dodać rzekomy klucz gry na Steam na innej platformie. G2a mówi żebym czekał na odpowiedź sprzedawców, natomiast jedno jest pewne: Origin oraz EA to patologia jakich mało. Ostrzegam Was przed takimi zakupami, już lepiej kupić po prostu kody na Steama, na którym nigdy nie ma problemów.
#g2a #thesims3 #ts3 #origin #ea
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@lydia_l problemem jest fakt, że kod wykorzystałem na Origin, EA dodatki zablokowało i nic nie mogę zrobić. Kod pokazuje jako użyty, gdy w rzeczywistości został on po aktywacji odebrany.
  • Odpowiedz
  • 0
Mamy update: Okazuje się, że kody ze Steam faktycznie działają na Origin. Nie działa to jednak w drugą stronę. Czyli sprawa ma się tak: kupujecie grę, która dostępna jest zarówno na steam jak i Origin, w wersji Origin. Następnie dodajecie ją do biblioteki i gracie sobie spokojnie, aż do momentu, gdy ktoś z EA zbanuje Wasz klucz, ponieważ jest on na Steam. Jak możliwe jest to, że na Origin można dodać grę
  • Odpowiedz