Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 197
@Spurdolina: 1) @SzubiDubiDu wrzuca na Mirko przerobiony kadr z serialu Allo Allo (pic related), na którym znajdują się twarze Michała i Ani.
2) Obrazek zostaje zdjęty, żadne decyzje nie zostają jeszcze podjęte
3) @Kroomka w komentarzu do wpisu napisał, cytat:

zdążyłem zapisać wersję SzubiDubiDu jakby modek znowu zdjął, jakby co PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4) @Kroomka wyłapuje permbana, a wszystkie jego wpisy zostają usunięte. Nie ma
@Simple-Man: @efem: Ludzie, zejdźcie na ziemie. Takie afery produkują te same #!$%@?, co wykopują fake newsy na główną i obniżają merytoryczną wartość tego serwisu.

Jak można być tak zrytym, żeby przyjść na czyjeś podwórko (rejestracja na wykop.pl) i próbować upokorzyć gospodarza - a gdy ten Cię wywali, kręcić gównoburze jaki to niesprawiedliwy serwis.
Jesteście tak wielkimi brainletami, że nawet żaden z tych memów nie jest obecnie w stanie opisać waszej
@Trusiak sami z siebie zrobili memy, przeróbki ich gęb to jest zwykła konsekwencja bycia atenchuszami, a niekonsekwecją jest dawanie za to banów

jakoś nie widziałem, żeby taki zuckeberg na facebooku banował użytkowników za przeróbki swojej mordy ¯_(ツ)_/¯
no ale jaki kram taki pan XD
@Simple-Man: Tak się kończy każda rewolucja na wykopie. Najwięcej na tym zyskują jakieś gówno portale, które piszą artykuły na temat tych niby rewolucji, żeby nabić wyświetlenia a wykopki wykopują takie materiały na główną jak głupi.
@KrzemowyDuch: Ale po co coś takiego robić? Po co tak prowokować i wstawiać twarze ludzi, którzy sobie tego nie życzą? Że te zdjęcia są publiczne? I co z tego? To, że są publiczne w jednym miejscu, nie znaczy, że powinny być w innym. Byłbyś taki zadowolony gdybym wszedł ci na Facebooka, ściągnął Twoje zdjęcia, a potem spamował przeróbkami na fanpage'u firmy w której pracujesz?

(Wiem, że nie do Ciebie to powinienem