Wpis z mikrobloga

Porcja czarnych pigułek na ten piękny weekend:
1. Wygląd to 80-100% atrakcyjności faceta (zależy od lochy), pozostałe do 20% to pozycja społeczna i cechy badboya.
2. Lochy uważają jedynie 5-20% facetów za atrakcyjnych seksualnie, reszta to dla nich genetyczne śmieci.
3. Lochy zawsze pragną top faceta nawet same będąc 1/10.
4. Cechy takie jak pieniądze, opiekuńczość, inteligencja, dobry charakter itp. nie są w żaden sposób atrakcyjne dla loch. Lochy kłamią że tak jest, aby same nie wyglądały na puste roszczeniowe sooki i żeby dać beciakom nadzieję, aby móc ich wykorzystywać jako orbiterów i bankomaty.
5. Lochy uważają całe stygmatyzowanie puszczania się za irytującą kulę u nogi które zmusza je do zgrywania cnotek. Najchętniej dawałyby dupy na lewo i prawo ale muszą się powstrzymywać aby nie dostać łatki szmaty.
6. Lochy biorą beciaków za chłopaków a nawet mężów z rozsądku ale nie kochają ich ani nie pragną seksualnie. Robią to bo nie ma tylu atrakcyjnych wg nich facetów by starczyło dla wszystkich a poza tym beciak posiada praktyczne do założenia rodziny rzeczy, na czele z pieniędzmi i byciem łatwym do zmanipulowania za pomocą tzipy.
7. Atrakcyjność fizyczna decyduje o całym naszym życiu a nie jest ona kwestią wyboru. Ludzie atrakcyjni są bardziej szanowani, lepiej traktowani przez ludzi, więcej zarabiają, dostają mniejsze wyroki w sądach, łatwiej awansują w pracy, uprawiają więcej seksu i płodzą zdrowsze dzieci.
8. Lochy świadomie bolcują się z atrakcyjnymi mężczyznami jeśli mają takie możliwości a później (30 lvl) wciskają brednie że „dojrzały i szukają poważnego związku” aby przyciągnąć naiwnego beciaka.
9. Lochy gardzą nieatrakcyjnymi facetami i traktują ich jak podludzi. Muszą jednak do pewnego stopnia to ukrywać i się hamować bo boją się męskiej agresji i stygmatyzacji.
10. Lochy będą wściekle zaprzeczać wszystkiemu co jest tu napisane bo ta prawda jest zbyt brutalna i niewygodna dla nich. Nie należy słuchać tego co lochy mówią tylko patrzeć co robią. Teksty typu „ale brednie XD” albo „wysrywy przegrywa” oznaczają „#!$%@? oni odkryli prawdę, muszę ich przekonać że nie mają racji, bo nie jest dla mnie korzystne aby faceci wiedzieli takie rzeczy”.

#blackpill #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #p0lka #depresja #brutalnaprawda #lochytocoorvy
  • 128
@Metiu1231: Jeśli jesteś kolejnym ignorantem typu „kobiety na tinderze to mistyczny inny gatunek kobiet który istnieje tylko na tinderze, to wcale nie są te same dziewczyny jakie spotykasz na co dzień” to faktycznie się nie dogadamy. Jakbym ja np szukał dobrego wina to spojrzałbym na opinie, wnioski, średnią ocen pisane przez setki osób aby wybór był bardziej obiektywny a nie na subiektywną ocenę jednej osoby.
Przeczytaj sobie 3 komentarze wyżej. Ja wyciągam wnioski z badań które sugerują takie fakty a nie #!$%@? „bo na wykopie tak mówią to tak jest”.


@leje_benzyne_do_diesla:

Naprawdę myślisz, że masz kompetencje do interpretacji jakichkolwiek badań naukowych?

Toż to skrajny #bluepill sugerujący, że potrafisz chociażby wybrać które badania są bliżej prawdy niż inne, bo żadne badania nieobejmujące całej populacji nie będą nigdy odbiciem całej prawdy i będą opierały się na dużej generalizacji.
@Strzelec_Kurpiowski: A ty masz kompetencje do decydowania co jest prawdą a co nie? Masz jakiekolwiek podstawy by uznać jednoznacznie „ja mam rację a ty nie i chooy ci w doope”?
Tak więc pisz sobie co tam chcesz, szkoda mi czasu na dalszą dyskusję skoro twój mindset to „prawda jest taka jak mi się podoba i sram na wszystko bo racja musi być po mojej stronie”.
A ty masz kompetencje do decydowania co jest prawdą a co nie?


@leje_benzyne_do_diesla: nie wiem jaka jest prawda, ale potrafię odróżnić oczywisty fałsz. A takim falszem jest na przykład stwierdzenie, że dla kobiet liczy się prawie wyłącznie wygląd, albo że nie liczy się charakter.

Masz jakiekolwiek podstawy by uznać jednoznacznie „ja mam rację a ty nie i chooy ci w doope”?


Błędnie zakładasz iż uważam że mam absolutną rację.

Tak więc
@PotrzymajMiPiwo: według mnie to zależy na jakie grupy społeczne dzielimy kobiety.
Jak kierujecie oczy ku typowym kobietom to faktycznie tak będzie, ale są też takie co chciałyby po prostu chłopaka, który się z nimi dogada, to często są jakieś dziewuszki z marginesu albo takie no... niezbyt pasujące w obraz przeciętnej kobiety. Nie są brzydkie, po prostu są inne. Są też takie, dla których w ogóle jakieś głębsze uczucia są abstrakcyjne, a
@leje_benzyne_do_diesla: to jest fascynujące jak cały ten genialny materiał spod znaku theredpill przegrywy sobie wzięły i nic nie zrozumiały, dolały do tego mnóstwo gówna i polskiego marudzenia, a potem wysrywają takie rzeczy.

Lochy biorą beciaków za chłopaków a nawet mężów z rozsądku ale nie kochają ich ani nie pragną seksualnie


Tylko ten fragment pokazuje, że OP powinien wrócić do podstawówki i nauczyć się czytać ze zrozumieniem bo kompletnie nie zrozumiał jednej
@RoastieRoast: Dosłownie KAŻDY z tych punktów już jakaś kobiet mi osobiście potwierdziła

Przecież sam, przegrywie, wrzuciłeś niedawno znalezisko polemizujące z punktem piątym. Tyle tylko, że poleciałeś w drugą skrajność sugerując, że kobiety w ogóle nie lubią seksu.
Kobiety fizycznie nie lubią seksu nawet z Chadami ale zaciskają zęby bo chcą ich skusić do zawarcia związku

Czyli w skrócie:
- jeden spierdox pisze, że wszystkie kobiety chcą dawać dupy na lewo i
@leje_benzyne_do_diesla: Kobiety są dużo mniej skomplikowane niż myślisz, mówisz np. że one np. wciskają kit mówiąc czego chcą bo mają jakiś plan, albo żeby nie dostać łatki szmaty, otóż większość to zachowania automatyczne, coś nad czym się nie zastanawiaja i nie są nawet świadome, dla tego są takie oburzone kiedy słyszą to wszystko. Mężczyźni też mają całą masę takich skrótów myślowych, choćby Ty, kiedy z dystanesem podchodzisz do każdej nowo napotkanej
źródło: comment_AdaCrLZfj2vXeY44dJErmgLgiDtqdTHy.jpg
@leje_benzyne_do_diesla: że wszystkim się zgadzam oprócz punkt 1. Pozycja społeczna i hajs zrobia z grubaska 10 dla łaski. Ile ja to widziałem super seksownie łaski z grubym Panem prezesem.

A swoją drogą, czy facet też nie wybiera po wyglądzie? Co to za problem ze łaski chcą mieć top 20%? Facet nie chce mieć łaski 8 lub 10/10? Oczywiście ze chce.
@donnie01 tylko czy w całe spolecznstwo korzysta i internetu w taki sam sposob? Z tych damskich forów najczęściej korzystają nimfomanki i karyny, takze lepiej nie brać wszystkiego ma powaznie co sie czyta w internecie. Ludzie sa różni, trzeba to zaakceptować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bochun

Które z twoich badań potwierdza poniższe punkty?

1. Wygląd to 80-100% atrakcyjności faceta (zależy od lochy), pozostałe do 20% to pozycja społeczna i cechy badboya.

2. Lochy uważają jedynie 5-20% facetów za atrakcyjnych seksualnie, reszta to dla nich genetyczne śmieci.

3. Lochy zawsze pragną top faceta nawet same będąc 1/10.

4. Cechy takie jak pieniądze, opiekuńczość, inteligencja, dobry charakter itp. nie są w żaden sposób atrakcyjne dla loch. Lochy kłamią że
@MassFett: Facet chce mieć 10/10 ale w przeciwieństwie do loch 1) nie kłamie że wygląd nie jest najważniejszy 2) nie uważa on wszystkiego poniżej 8/10 za odpady genetyczne 3) jest w stanie autentycznie kochać lochę 5-6/10 i być zadowolonym ze stosunków seksualnych z nią, dla loch 5-6/10 to dużo poniżej ich oczekiwań i ruchanie przez takiego faceta wcale ich nie zadowala
@leje_benzyne_do_diesla:

Facet chce mieć 10/10 ale w przeciwieństwie do loch 1) nie kłamie że wygląd nie jest najważniejszy 2) nie uważa on wszystkiego poniżej 8/10 za odpady genetyczne 3) jest w stanie autentycznie kochać lochę 5-6/10 i być zadowolonym ze stosunków seksualnych z nią, dla loch 5-6/10 to dużo poniżej ich oczekiwań i ruchanie przez takiego faceta wcale ich nie zadowala


1) sure ze nie klamie, ale wiele lasek tez nie