Wpis z mikrobloga

@Prosiaqu bo mam problem z mową właśnie. Mówię wolniej i muszę odsapnąć jak z kimś rozmawiam. Nie wiem czy to rzut czy po prostu kiedyś minie. Tym bardziej że za kilkanaście dni mam już leki i nie chciałabym teraz leżeć znowu w szpitalu :/
@czeburashka: tak już będzie. Nie doszukuj się rzutu we wszystkim, bo zwariujesz i z tych nerwów dostaniesz prawdziwego rzutu. Spokojnie. Niestety, SM ma kilka minusów stałych.

@Nizax: e, to fajnie. U mnie to się zdarza niestety bardzo często, nawet jeśli gadam na spokojnie z jedną osobą
@Prosiaqu
@Nizax
@Acan czy dobrze rozumiem, że podczas rzutu zmiany są aktywne? Bo rezonans miałam ostatnio w czerwcu i były nieaktywne, ale następny będzie we wtorek właśnie. Czy na nim wyjdzie że zmiany są aktywne w tym miejscu mózgu, które jest odpowiedzialne za dane czynności? Bo nie do końca rozumiem jak to działa...
@czeburashka: też tak mam ale niestety nie jest to związane z rzutem tylko po prostu raz występuje raz nie. Zależy od dnia. Ogólnie to plątanie się języka czy jakieś dziwne odmiany słów xd trzeba się przyzwyczaić ;)
A jeśli chodzi o to czy zmiany w mózgu są aktywne podczas rzutu to tak. Zmiany nieaktywne świadczą że już jest po rzucie.
Jak się mylę to niech mnie ktoś mądrzejszy poprawi ale tak