Wpis z mikrobloga

  • 1149
Minął mi rok na wykopie (ʘʘ)
Dlaczego założyłam konto? Byłam ciekawa dlaczego mój eksniebieski ciągle siedzi z nosem w telefonie. Mówił, że czyta Wasze wpisy. Okazało się jednak, że pisze sobie ze swoją koleżanką z pracy, z którą później zaczął się spotykać i w końcu mnie z nią zdradził ¯_(ツ)_/¯
To był jednak fajny rok, więc w tę rocznicę życzę Wam miłego dnia (ʘʘ) Niech słonko nie grzeje za mocno i żebyście rozpoczęli super weekend!

#dziendobry #gownowpis
  • 82
@revoolution: są ludzie, którzy nie potrafią utrzymać popędu na wodzy i zbyt łatwo dają się ponieść. nie trzeba do tego złego partnera.
albo ktoś się zauroczy w innej osobie i już rodzi się problem. nikt nie mówi, że to wina partnera.
oczywiście, że często jest to wina nieudanego związku ale nie zawsze.
niektórzy ludzie mają już taką naturę, że nie potrafią trwać długo z jedną i tą samą osobą.
poza tym
@Arcymag_Pozytyw: nie zapomnij o notariuszu!
Dodatkowo, przed spotkaniem musisz napisać podanie z prośbą o możliwość umówienia się z @wonix09: . Następnie, gdy dojdzie do takiego spotkania, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to musisz mieć 3 podania o współżycie, poświadoczne przez notariusza i złożyć je do urzędu, najbliższej parafii i komisariatu policji.
@Arcymag_Pozytyw: wiesz, zawsze możesz złożyć podanie o umowę o związek, podobno jest łatwiej. No i tych papierów o współżycie nie trzeba wysyłać. Tylko trochę lipa z podatkiem na takiej umowie, bo zabiera Ci 50% Twoich dochodów, dając kilka bonusów.
@Arcymag_Pozytyw: to zależy z jakim podmiotem masz do czynienia. Czasami bonusy są na tyle dobre, że taka umowa jest zmieniona na umowę małżeńską na czas nieokreślony, a czasami, tak jak w przypadku OPki, jedna ze stron nie wywiązuje się z umowy, wtedy musisz zrobić wpis na mikro, a Ty automatycznie tracisz dodatkowe nerwy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonix09: ja za to dostałem ostatnio perma za rzekome multi (reszta zbanowanych kont to konta moich braci) xD a co do historii, to wydaje mi się, że połowa różowych pasków na Mirko tak wylądowała xD