Wpis z mikrobloga

Hej, od wczoraj mam #miband4
Nie mogę zmusić go do wyświetlania pogody. Cały czas wyświetla się komunikat:
"connect to mi fit to get weather info".

Kroki które próbowałem (i nie pomogły):
-Reinstalacja #mifit (oparowanie, usunięcie, czyszczenie cache i pamięci, ponowna instalacja i parowanie)
-Ściągniecie zmodowanej wersji aplikacji (https://geekdoing.com/threads/modified-mi-fit-4-0-6-english-turkish-portuguese-and-others.1055/)
-Ustawienie miasta "na sztywno" zamiast wyszukania po GPS (w sekcji wyboru miasta cały czas mam "ustalanie lokalizacji" więc może tu jest problem
-Przestawianie w sekcji ustawień pogody w mifit alertów na wł/wył, jednostek na C/F, miasta na inne
-Nadanie wszystkich możliwych uprawnień aplikacji i wyłączenie dla niej optymalizacji baterii
-Czyszczenie cache aplikacji "Pogoda" na #miui
-Odparowanie starszych opasek

Kroki i tętno działają, jedynie pogoda nie. Android 9, miui, firmware 1.0.5.48

Ma ktoś podobny problem? A może udało się naprawić? Na necie znalazłem z 3 artykuły niestety żadne rozwiązanie podane tam nie działa u mnie.
  • 5
@NieLubieZiemniakow: Miałem mi banda 3 i często wywalalo mi pogode w przypadku jakiejs podrozy. Jak ustawilem lokalizacje na sztywno, a potem pare razy przelaczalem miedzy na sztywno a przez GPS to za ktoryms razem zalapywalo. Sprobuj, moze to tak tez dziala w przypadku 4.
@Filip3k91: Na 3 mi działało. Z tego co mówisz to Chińczycy nie mogą tego ogarnąć od dłuższego czasu, a liczyłem na jakąś szybką aktualizację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niestety Twoja metoda nie działa. Nie pamiętasz czy w trybie GPS znajdowało Twoje miasto? Bo obawiam się że w tym "Ustalanie lokalizacji..." w nieskończoność może być pies pogrzebany.