Wpis z mikrobloga

@borsuczki_robio_sztuczki ryzyko zawsze jakieś jest, taki urok
Psajko dla mnie jest gut, brałem naprawdę dużo razy i było git, nawet już od szamanów mnie tutaj wyzywali xD także benc

Apteka w domu jest, na takie rzeczy zawsze też przygotowany jestem
@kapsztad28: Mamy z ziomkami teorię, że kartony w masowej produkcji niekoniecznie są nasączane kwasem równomiernie. Teoria wzięła się z tego, że znaczki z jednej i tej samej dystrybucji różnie nas klepały, często nieproporcjonalnie od ilości zeżartej ilości. Np. znajomą mocno #!$%@?ło po połówce, a kogoś innego kto zeżarł całego tak sobie i narzekał że słabo (nie miał tolerancji). Ile może być w tym prawdy to nie wiem za cholerę. Może to
@well_being też spróbuję kiedyś, ale jeszcze nie teraz

@doveo bo jest ich więcej niż myślisz, ale nie każdy ma potrzebę chwalić się tabletkami na kaszel xD

@pawel_je w niektórych krajach już za inne narko, nie tylko dmt masz karę śmierci, ale nie te czasy, żeby to prawo w ten sposób respektowano, częściej jest to używane jako narzędzie polityczne, np ten chłopak w Chinach co dodał karę śmierci, bo coś z Kanada im
@konsonanspoznawczy: Czy ja gdzieś napisałem, że to jest w porządku? Nie. To nie wmawiaj mi rzeczy, których nie napisałem, proszę. Alkohol i narkotyki to to samo gówno i współczuję biednym ludziom, którzy nie potrafią się bawić bez tego.