Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tu #rozowypasek, jestem 32-letnia dziewica. Co byscie pomysleli o takiej kobiecie? Kieruje to pytanie zwlaszcza do mezczyzn, czy w ogole patrzylibyscie na taka kobiete jako potencjalna dziewczyne/narzeczona/zone czy ucieklibyscie z mysla ze z ta laska jest cos mocno nie tak?
Powod tego stanu: no coz mialam "troche" pod gorke, wiele zmartwien w zyciu, malo sytuacji do rozwoju i spokoju, zwlaszcza emocjonalnego. Wychowalam sie w toksycznej rodzinie, potem masa kompleksow, duza niesmialosc. Ponadto male zainteresowanie moja osoba ze strony mezczyzn (takze zapewne dlatego ze mieszkam w malej miejscowosci gdzie ciezko kogos nowego poznac). Gdybym chciala to juz bym uprawiala "jakis" seks, bo i mialam taka znajomosc, ale szybko sie zorientowalam ze facetowi zalezy tylko na tym i raczej mnie nie szanuje, kiedy ja idealistycznie czekalam na te milosc, ktora widocznie nie nadeszla. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz po prostu sie zastanawiam, czy jak poznam kogos to przyznawac sie do swojego starego dziewictwa? A moze powiedziec ze mialam dawno temu jednego partnera. Wiem, ze to slabe budowac zwiazek na klamstwie, ale z drugiej strony nie chce juz na wczesnym etapie znajomosci znowu doswiadczyc odrzucenia i samotnosci.
#zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Nie ma co kłamać, jak komuś z jakiegoś niewiadomego powodu to by przeszkadzało, co ciężko mi sobie wyobrazić, to i tak pewnie nie miałabyś z taką osobą za dobrze.

bait 7/10 bo przeczytałem i odpisałem treściwie
  • Odpowiedz
jl: Hm, ciężko powiedzieć. Z jednej strony słabo to rokuje (że będziesz kłodą w łóżku), a z drugiej - może rzeczywiście różne czynniki spowodowały, że nie miałaś okazji. I się rozkręcisz. Jak trafisz na właściwego faceta to jak się spyta to powiedz mu jak jest, nie kłam. Ja bym nie zwiewał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama nie mów, jest szansa, że nie będzie pytać.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania nikogo normalnego to nie interesuje. Jak ktoś jest tobą zainteresowany to na pewno go taka informacja o wiele bardziej ucieszy niż informacja że masz przebieg jak 25 letni Passat. Chyba logiczne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli jesteś ładna, spróbowałbym sprzedać dziewictwo... jakiś czas temu był wpis na wykopie o jakiejś dziewczynie (lvl 26/27 o ile się nie mylę) co sprzedała dziewictwo za 2mln$. Przy okazji miała możliwość spotkać się ze znamy aktorem, którego była fanką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz po prostu sie zastanawiam, czy jak poznam kogos to przyznawac sie do swojego starego dziewictwa? A moze powiedziec ze mialam dawno temu jednego partnera.


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, i od tego czasu wyrosła ci nowa błona i miałaś amnezję, że nie wiesz co robić podczas seksu xD Po #!$%@? wy takie baity, stuleje wymyślacie?

Ale żeby nie było offtopu

czy w ogole patrzylibyscie na taka kobiete jako potencjalna dziewczyne/narzeczona/zone czy ucieklibyscie z
  • Odpowiedz
RudyTyran: Z tego co napisalas wynika, ze ruchanko od biedy jestes w stanie sobie zorganizowac, gorzej z wiezia emocjonalna - ja bym sie raczej rozgladal za terapia zaburzen osobowosci. Z tego co napisalas rozumiem tez, ze sama kopulacja bez bliskiej relacji Cie nie interesuje. Z drugiej strony kazdemu chce sie #!$%@? i to normalne. Rozwaz wizyte u psychiatry, da Ci skierowanie na terapie na ktorej bedziesz uczyc zie budowac bliskie relacji.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze, jak sam piszesz, to dotyczy części kobiet. Po drugie, nigdzie nie napisałem o magicznej błonie jako o czymś, w co musisz walić żeby ją przebić. Bardziej chodziło mi o to, że zwykle przy ściąganiu pląby, pojawia się choć trochę krwi i bólu. Od razu widać, czy laska nie uprawiała seksu od dawna, czy nie uprawiała go nigdy.

No i po trzecie, może powinieneś się przyjrzeć swojej szarej myszce
  • Odpowiedz