Wpis z mikrobloga

@pean @Warszawskisuoik: Nie wiem co złego w kupnie AGD na prezent, przynajmniej dostaną coś praktycznego, a wiem, że rzeczy typu SPA czy wycieczka mieliby ciężko się dogadać żeby to wykorzystać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście dorzucę coś żeby i tata był zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebek_: Nie lubi wyjazdów ogółem czy samego SPA? Bo jak tylko SPA to są jeszcze pakiety weekendowe w górach/Tatralandii/nad morzem za rozsądne ceny. A jak w ogóle się z domu nie chcą ruszyć to też nie ma sensu na siłę ich uszczęśliwiać, ale dorzuć chociaż kwiaty czy czekoladę do tej maszynki dla mamy, skoro tata dostanie też coś na boku :P
@pianinka: Tu też jest ciężki temat, bo mama to by pojechała, ale z kolei ojciec się nie lubi nigdzie ruszać, nie dogodzi (,) Podobna sytuacja z różnymi wyjściami np. do kina czy teatru, więc chyba kupię maszynkę i faktycznie jakieś kwiaty/czekoladę do tego...
@sebek_ Ale co się smucisz, nie każdy ma rodziców którzy ucieszą się z wyjścia do spa. Dla mojej teściowej też ruszenie się z domu jest największą karą ever i ciągle jej kupujemy jakieś maszyny do szycia i inne takie XD
Jeśli ta maszynka ma przystawki to tarcia i plasterkowania warzyw to bierz!
@sebek_: No to faktycznie ciężko. Z jednej strony mogłoby mu się spodobać jak już pojedzie, z drugiej jak się nie spodoba to spierdzieli rocznicę też mamie narzekaniem. Ty ich znasz najlepiej, jak się ucieszą z maszynki to bierz ;) Jest trochę rankingów maszynek do mięsa w Internecie, może to Cię naprowadzi na najlepszą.