Wpis z mikrobloga

@konradbnet: Numpad jest zdecydowanym plusem jest podobnie ważny co rolka do sterotwania głośnością.
RGB też miłym dodatkiem bo pasowało by do myszki któa jest RGB.
Budżet to do 400 te 480 to już nagięcie.
Ale powiedz co masz za te 580 bom ciekaw.
Już nie będę kolejny raz pisał Leopold xD. Ale zobacz na marki takie jak właśnie Leo, Varmilo, Ducky. W porównaniu do Corsaira i innych gamingowych są wykonane z lepszych plastików i dźwięk + feeling jest całkiem inny. Fajny przykład jest np tutaj https://www.youtube.com/watch?v=RaN-7GE0Im4 Posłuchaj jak brzmi spacja, czy każdy inny przycisk na Ducky. Tu nie chodzi o jakieś lekkie różnice w switchach, tu chodzi o różnice w plastikach i w wykonaniu. Corsair
@konradbnet: Wpis rodem z reddita. Ale dzięki.
Co do pierwszego wideo to nie razi mnie jakoś dźwięk poza tym, że nagrywający zdecydowanie szybciej i lepiej pisał na pierwszej klawiaturze (pewnie obeznanie oraz krótszy skok klawisza). Spacja większa bo pierwsza klawiatura to chyba TKL.
Za to ta customowa to jakaś bajka. 10/10 właśnie zrozumiałem o co chodzi.
@Alver: Co jak co, ale ziomeczki z /r/mechanicalkeyboards naprawdę dobrze znają się na temacie. Jeżeli nie chcesz próbować mniej znanych modeli które mają w sugerowanych to już lepiej zainwestuj w coolermastera. masterkeys pro L albo mk 750. A jeżeli nie zależy Ci tak bardzo na RGB to możesz znaleźć pełnowymiarowe na cherry mx brown poniżej 400zł.
RGB to możesz znaleźć pełnowymiarowe na cherry mx brown poniżej 400zł


@NPC_358034: Szukałem i nie znalazłem. Podrzucisz jakieś przykłady.

Teraz jedyne co robie to czytam o klawiatturach i słucham.
Jestem na etapie, że wszystko poza customem to gówno... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I realistycznie wpycha mnie to w zły nastrój, że tak w to wszedłem.

Wiem już, że raczej chcę tacktile switche i jakiekolwiek podświetlenie do pracy
Jak ja szukałem mechanika to wybierałem pomiędzy coolermaster quickfire xt i rosewill bodajże RK-9000V2. Oba pełnowymiarowe, ostatecznie stanęło na CM bo rosewill nie mogłem znaleźć w polskich sklepach. Ale tak patrzę że teraz z dostępnością obu modeli dość słabo.

Jestem na etapie, że wszystko poza customem to gówno... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak długo jak nie będzie problemów z jakością wykonania i chatteringiem będziesz zadowolony, kumpel wziął za