Wpis z mikrobloga

Z uwagi na to, że nie chcę kupować drogiego licznika do śledzenia tras i nawigacji (bo w tej cenie dostanę o wiele bardziej uniwersalny zegarek), zdecydowałem się, że poszukam sobie jakiegoś smartwatcha. Smartwatch będzie w zasadzie używany tylko do wysiłku fizycznego, czyli głównie do jazdy na rowerze (pod tą aktywność jest kupowany), nie ukrywam, że zależy mi na nawigacji, nie chcę jeździć z telefonem na kierownicy, ani stawać co chwilę żeby zobaczyć w którą stronę jechać. Po przeglądnięciu propozycji, wpadł mi w oko Amazfit Stratos 2 (aplikacja Amazfit Maps, wysyłanie informacji o manewrach z telefonu), czy zegarek jest ogólnie wart polecenia, czy znajdzie się coś innego ciekawego w podobnej cenie (~600zł)?
#smartwatch #rower #amazfit
  • 6
@matrix929: Ja nie wiem czy podczas jazdy, to to co się na małej powierzchni wyświetlacza pokaże, będzie czytelne. Też o tym mocno myślałem i imho nie da się tutaj nic rewolucyjnego wymyślić, czyli licznik z nawigacją na kierownicę i wio.
Dobra, to teraz pytanie, który licznik najlepiej spełni moje oczekiwania w tej cenie, wiadomo że najlepiej to byłoby kupić wahoo elemnt bolt, ale nie będę wydawał 1k pln na licznik?