Wpis z mikrobloga

Szukam miejsca w #wroclaw w którym dobrze i za rozsądne pieniądze nałożę (a właściwie ktoś mi nałoży :) ) wosk na samochód. Im bliżej okolic Magnolii tym lepiej. Ktoś, coś? :)

Znalazłem na Żubrzej Car Beauty Car Spa http://carbeauty.pl/ - ktoś z Was może korzystał z ich usług i poleca/odradza (szczerze mówiąc, od 200 zł za wosk wydaje mi się dość wysoką ceną, ale może się po prostu nie orientuję i tyle to kosztuje)?
  • 14
@matwod: mój ziomek będzie dzisiaj polerowałi woskował furę bo chce się tym zająć jako dodatkowe zajęcie. Garaże przy Poznańskiej. Jak coś to napisz jutro powiem Ci jak to wygląda.
@matwod: btw jakbyś chciał przyoszczędzic to zawsze możesz umyć auto w takim miejscu, oni na pewno bardzo dokładnie wszystko zrobią, a później samemu nałożyć wosk - nałożenie wosku i dotarcie to jakieś 15-20 minut, może trochę dłużej jak masz naprawdę duże auto. Potrzebowałbyś wosk, czasami są testery dostępne, o mniejszej pojemności i cenie, do tego aplikator gąbkowy - koszt kilka złotych i mikrofibra do wytarcia wosku. Jakbyś chciał to zrobić samodzielnie