Wpis z mikrobloga

Pracuje w gówno pracy, w sklepie, ale przynajmniej dużo rodzajów ludzi widzę. Ze starszymi osobami często sobie pogadam, są to zazwyczaj prości i mili ludzie i to oni sprawiają że nie czuję się do końca śmieciem. Ale wieczorem, gdzie większość klientów to młodzi ludzie to łapie mnie smutek. No i ciekawy wniosek. Chady zazwyczaj z dziewczynami 8-9/10 stoją rozweseleni a w koszyku napoje białkowe, serki mozzarella czy rybka np. Łosoś. Normiki kupują czipsy i piwerko, czasem jakieś owoce tylko tu sytuacja jest inna. Ostatnio coraz częściej widzę takich w towarzystwie grubszych, brzydszych dziewczyn. I nawet dziwię się jak to możliwe, że się im podobają. W drugą stronę nie do pomyślenia, może z raz w ciągu ostatniego pół roku widziałem brzydkiego kolesia i ładna dziewczyne. No i są przegrywy, swój swojego pozna. Takiego mężczyzny jeszcze nigdy z żadną laska nie widziałem, zawsze sami, smutni. Zazwyczaj biorą cole zero, czipsy i fajki.

#przegryw
  • 38
@Lolistatrolista: Liczy się atrakcyjnośc, ale to subiektywne, nie wszystkim podoba się to samo i wiekszosć ludzi nie jest z modelkami 10/10, a i tak kocha swoje partnerki. Nie ma co udawac, że wygląd nie ma znaczenia, bo to kłamstwo, ale prawie kazdy mógłby znaleźć kogoś dla siebie. Liczy sie tez charakter. Te dwie rzeczy są równorzędne, bo bez pociągu fizycznego zazwyczaj nie ma związku. Kasa to absolutnie niestotna sprawa w relacji,
czemu na przestrzeni lat i w róznych miejscach na ziemii tak zmieniał się kanony piękna?


@wespazjan: Ludzkość z jakiegoś powodu popada z dnia na dzień w co raz głębszy dekadentyzm który mąci zmysły i człowiek zaczyna tracić poczucie tego czym są prawdziwe wartości estetyczne. Wtedy łatwo mu wmówić co ma się mu podobać i tak powstaje fetysz.