Wpis z mikrobloga

Hejoo Mirki i Mirableki z #trojmiasto tak się oto stało, że ze swoją ekipą nie jadę w tym roku a we dwójkę (z niebieskim) tak troche jednak smutno na #woodstock #polandrock szukamy towarzystwa! Chetnie sie nawet na jakies piwwwko zapoznawcze spotkamy czy coś. Mamy troche nalewek i takich tam róznych trunków specyfików i chętnie sie podzielimy w zamian za miłą atmosferę. Jesli tez ktoś jedzie z z #trojmiasto samochodem również bylibysmy zainteresowani :)

#woodstock2019
  • 14
  • Odpowiedz
@netefre: a pewnie, razem zawsze raźniej :) My też chetnie dołączylibysmy do jednej jakiejs wiekszej wioski by było bezpieczniej, ale to wszystko wyjdzie w praniu. Pewnie dojeżdżacie pociągiem? :)
  • Odpowiedz
@nothanks: dojeżdżamy autem do Szczecina, nocujemy u mojej rodziny i na następny dzień rano (31.07) ruszamy na Kostrzyn, jeszcze nie wiem jak. Też fajnie by było się przyłączyć, ale jak pytałam to albo mieszkają na obrzeżach pola, że prawie jak nie woodstock albo przy tojach XD
  • Odpowiedz
@netefre: nigdy nie kumałam jak mozna mieszkać w tym smrodzie przy tojkach... ale kto co lubi xD Nie no, to my preferujemy juz górke i las niz takie wynalazki xD Także jak coś bedzie blizej pewnego ( my sie zjawimy o ile inna opcja nie wypali w środę wieczór / czwartek rano) to piwko mozna obalic wioske ew załozyc :D
  • Odpowiedz
@netefre: ach ta komunikacja :D a ja odebrałem to jako oświadczenie i tyle :D W każdym razie miejsce się znajdzie bo już szefowi obozu zakomunikowaliśmy, że będziecie :D :D :D Nie macie wyjścia :D

@nothanks: nie wiem jak Wy, ale jak będziemy na miejscu we wtorek to się dowiem ile miejsca dla namiotów jest i w razie czego możecie też się rozbić. Ma być z nami w obozie jeszcze parę
  • Odpowiedz
@nothanks: my zawsze dołączamy do obozu znajomych. Oni rozbijają się z reguły na malinowskim prawie na początku. Niestety nie jest to pod lasem, ale do lasu blisko :) Z tego co wiem to w piątek już ktoś tam jedzie miejsce rezerwowac :P
  • Odpowiedz
@nothanks: Tak, za kriszną, jak się idzie pod górkę to praktycznie na samym początku po prawej stronie. Pomiędzy drogą w górę a drogą wzdłuż lasu :P
  • Odpowiedz