Wpis z mikrobloga

W sumie to marsz w #bialystok osiągnął swój cel. Celem marszów jest w końcu nie tylko manifest, ale także zwrócenie uwagi na pewien problem, w tym przypadku braku tolerancji. I szambo #!$%@?ło, aż mi się zrobiło żal ludzi biorących w tym udział. Zawsze do tego miałem mocno neutralne podejście, znaczy się nie chodziłem na marsze bo problemu nie dostrzegałem (nie sądziłem że jest on aż tak duży), nie mam jednak problemu z osobami odmiennej orientacji a nawet pare takich osób jest moimi dobrymi znajomymi. Teraz wiem, że pójdę na najbliższy marsz który odbędzie się w okolicy. Trzeba okazać wsparcie dla tych osób. #bialystok, dla mnie jesteście bohaterami. #pride #lgbt
  • 13
@GabWas: nie ma to jak wiedza z memow xd
Jak nie będę tolerowal sytuacji gdy przebrany za kobietę dewiant idzie do przedszkola opowiadać moim dzieciom o seksie to nie mam do tego prawa? Nie zgadzam się na to, nie popieram, nie daje cichego przyzwolenia wymuszonego lgbtterrorem. Ale nie będę przechodził go agresji słowne czy fizycznej. Po prostu nie przyzwalam
@arczer Odnosząc się to tego co napisałem oraz co ty napisałeś, nie chcę dawać przyzwolenia na sytuację w stylu

@GabWas: gdy przebrany za kobietę dewiant idzie do przedszkola opowiadać moim dzieciom o seksie

To o czym mówisz to wyprana z kontekstu formułka.
Chcę walczyć o prawa normalnych ludzi, którzy mnie otaczają, a którzy są uciśnieni, co pokazuje nam relacja z Białegostoku. Nie możemy narzucać innym co mają tolerować? A dlaczego ty
@Stratocaster00: nie wiem czy zauważyłeś, ale Marsze Równości (notorycznie mylone z zagranicznymi Pride Parades, czyli Paradami Dumy) nie są po to, żeby się "reklamować", tylko żeby walczyć o równe prawa. bo to marsze RÓWNOŚCI. proponujesz ludziom "żyć po swojemu", ale najchętniej byś za nich decydował czy mogą wychodzić na ulicę, czy nie. serio nie trzeba być lewakiem, żeby zauważyć tutaj sprzeczność, mój Ty ancymonie ( ͡º ͜ʖ͡º