Wpis z mikrobloga

@dwa_szopy: no to jakaś świnia musiała uwalić uj wię czym ale te koszyki musza być myte bo nie widać w nich syfu tak jak w Biedrze - czarny narośnięty osad wszelkiego gówna. Ja się w ogóle zastanawiam w jaki sposób można uwalić czymś koszyk, co ludzie tam wkładają i jak to robią? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dwa_szopy: Jakbyś widział jak transportuje się jedzenie do sklepów to w ógole nie martwiłbyś się o czystość koszyków. Myślisz, że w magazynach i hurtowniach panują sterylne warunki? Myślisz, że naczepy rolnika który zbiera warzywa są czyściutkie? Myślisz, że każdy pracownik wykładający towar na półki sklepowe ma czyste ręce? Litości.
  • Odpowiedz
@dwa_szopy: A pomyślałeś ile łapsk dotyka tych paczek zanim trafią do twojego domu? Ile razy te opakowania wylądowały na glebie czy to w czasie produkcji, transport, magazynowania, układania na półkach czy samego leżenia bo ktoś niechcący zrzucił?
  • Odpowiedz
@no360scope: i co mam z kieszenią pełną foliowych jednorazówek na zakupy chodzić? ta bedzie na pomidorki, ta na ogórki, ta na cebulę? możesz mi powiedziec w jakim celu skoro mogę to włożyć wszystko do koszyka luzem, wyłozyć na kasę luzem a w domu umyć? i tak bym umył nawet jak bym je w próżniowym pojemniku przenosił
  • Odpowiedz