Wpis z mikrobloga

@Scyzorex Hurr durr normalny facet #!$%@? żonę, pije F16 kupowane za piątaka u alkobaby i pali szlugi bez filtra, jeździ starym dieslem z #!$%@? katalizatorem i zaślepionym egrem a nie rzemieślnicze piwka, winka, e papierosy, elektryczne auta albo auta z euro 5, no jak pedały. KAŻDY POSTĘP JEST LEWACKI, NAJLEPIEJ WRÓĆMY DO JASKIŃ XD
@stoprocent homosiu? Jestem konserwatystą, zwolennikiem służby wojskowej, prywatnie to lubię strzelnicę. Bawią mnie takie panienki jak ty które tak się boją koloru różowego i ciasnych spodni. Już widzę co ty w tym wojsku robiłeś, loda dowódcy żeby cię przerzucił do logistyki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się męsko czuję zawsze, jak biorę kąpiel z bąbelkami i jak jestem w nagonce na polowaniu
@stoprocent twoje argumenty "a bo spodnie zrobią z ciebie kobiete!1!1" są bardzo rzeczowe XD Jestem za służbą wojskową bo potrzebujemy żeby każdy obywatel (w tym kobiety) umiał używać broni i trochę poćwiczył dyscyplinę a nie żeby oduczać ich używania kosmetyków. Gdybyś miał lepszą robotę niż na budowie w pełnym słońcu to też byś ich używał.

Co za kobiecość u ciebie, że martwisz się czy Seba uzna cię za męskiego. Ty się męskim