Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?,

[https://forum.szafa.pl/13/3648476/ciaza-w-wieku-20-lat,23.html](https://forum.szafa.pl/13/3648476/ciaza-w-wieku-20-lat,23.html)
Mam wsród swoich znajomych kilka dziewczyn, które zaciążyly w wieku 18/19/20 - cały fb albo instagram #!$%@? zdjęciami bombelka i jak to dobrze, że on jest.Sam mam 22lata i nie wyobrażam sobie mieć teraz dziecko, chce skończyć studia, trochę się ustatkować i zarobić pieniędzy i dopiero koło 30 roku życia mieć dziecko.A te pudła na sperme w wyższej przytoczonym wątku gadają jakie to one są odważne i zorganizowane, że ciąża w wieku 18lat to była świadoma decyzja i tak chciały.Często przytaczany argument w tym temacie jest taki, że wiek 20 lat to najlepszy okres na spłodzenie dziecka, dla mnie to usprawiedliwianie swojej wpadki.Już nie wspominiając, że często Ojciec Bombelka znika i potem taka madka samotnie wychowuje dziecko xDD
Lepiej mieć dziecko jak ma się 30-35 lat i już własny dom/mieszkanie, odłożonych trochę pieniędzy.
Ale jak widzę z różowymi nie ma co gadać, puste to jak cholera.Zagwarantuj bombelkowi przyszłość mając 19/20 lat i jebiąc w januszexie albo na żabce za minimalną xD
#przegryw #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
MlodyDzi - Ja #!$%@?,
https://forum.szafa.pl/13/3648476/ciaza-w-wieku-20-lat,23.html...

źródło: comment_wzq5yNbdL6tkLuNzcyw8LMoAANwXulZy.jpg

Pobierz
  • 10
@MlodyDzi:
W ciagu ostatniego roku wsród znajomych była jakaś plaga oświadczyn i narodzin bąbelków.
Cały fejsbók #!$%@? na zmiane.
Najbardziej z tego wszystkiego zastanawia mnie to jaki mają plan na życie i skąd oni chociażby na taki ślub wezmą pieniążki (bo pare oświadczyn nie było z wpadki, a z "miłości xDDDDD") skoro są to osoby które nawet nie skończyły jeszcze szkoły średniej xD
powodzenia #logikarozowychpaskow
Ale jak widzę z różowymi nie ma co gadać, puste to jak cholera.


@MlodyDzi:

Sam jestes pusty jak cholera. Opisujesz typowe #p0lka ale gownem obrzucasz wszzystie rozowe. Ja nie chce miec dzieci i do 30 nie mam zamiaru nawet myslec o ewentualnej ciazy, bo najpierw trzeba sie ustatkowac. Ale widać dla takiego pustaka jak ty wszystko co ma wagine jest z marszu puste i głupie, bez wyjątku ( ͡° ͜
@BloodyMassacre26:
No, właśnie udowodniłaś, że jesteś pusta jak #!$%@?.Gdyby tak nie było, to byś zauważyła, że to stwierdzenie pada w stosunku do tych dziewczyn z wątku, które argumentują swoją ciąże w taki a nie inny sposób. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@MlodyDzi ja tam nie uważam, że decyzja o poczęciu dziecka w wieku 20~ lat jest błędna. Kwestia priorytetów w życiu. Pamiętaj, że nie każdy kto ma te 20~ musi napierdzielac za najniższą krajową. Ona w wieku 30 lat będzie w pełni sił i z odchowanymi dzieciakami. Ty dopiero będziesz wchodzić w pieluchy. Równie dobrze może się okazać, że w wieku 40 lat będziesz materialnie na równi z tymi dziewczynami. Z tym, że
@MlodyDzi: Ja to samo, mam 22 lata, nie mam loszki ale nad guwniakiem na razie bym nie myślał za nic. Chciałbym pierw się ogarnąć w życiu, znaleźć jakąś fajną robote, mieć stabilizacje i normalną dziewczyne. Żyje się tylko raz, młodość ma się tylko jedną, nie traciłbym jej na wychowywanie guwniaka i życia od 10 do 10 i pracowania w januszexie. Rozumiem jeszcze pary które po prostu marzą o dziecku czy coś
@MlodyDzi: bardzo czesto dziewczyny robia sobie babelki bo to najszybsza droga zeby sie wyrwac z domu, od ojca alkoholika, matki tyranki, kibla na klatce etc.
znalezc sobie chlopaka ktory to ogarnie i zabierze ja i dziecko na bialym koniu