Wpis z mikrobloga

@murdoc: hahahaha tak sobie to tłumacz. Doskonale wiemy, że jesteś cebulak i prawda jest zupełnie inna. Co widać po ofercie lite z free now czyli mytaxi. Wystarczy ze jest taniej o złotówke, niż uber i już oblężenie xD Tfu robaku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Krowa_i_kurczak: i tutaj potwierdzasz tylko poziom sałat w tym kraju. Na szczęście coraz więcej osób używa Ubera i Taxify, każdemu to polecam i jak trzeba (na przykład rodzicom) pomagam zainstalować i skonfigurować. Zawsze odradzam korzystanie z taksówek przytaczając sytuacje, w których zostałem zwyczajnie oszukany lub panu sałacie nie chciało się odpalać terminala, mimo naklejki na szybie. W my taxi to nadal taksiarze, więc zawsze każdemu odradzam korzystanie z waszych usług.

Tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Krowa_i_kurczak: na szczęście stać nas na Uber Select, gdzie sytuacja o której mówisz nie ma miejsca :)

Oto rachunek za ostatni przejazd taksówka Lotnisko > Mokotów > Ursus. Cena u sałaty pewnie byłaby niższa, ale wybrałem kulturę i szacunek, za co dorzuciłem napiwek.

Nie każdy jest tak biedny, żeby musiał dorabiać w taxi (bo traktowanie tego jako praca to chyba śmieszny żart).
murdoc - @Krowaikurczak: na szczęście stać nas na Uber Select, gdzie sytuacja o które...

źródło: comment_724maA5cSn7R32fkwCtb1AoQ8QxjpBcv.jpg

Pobierz
@murdoc: Hahahahaha o #!$%@? co za frajer xD jeszcze podwyższona opłata xD dałeś się #!$%@?ć. Mogłeś mieć e klase w tej cenie a jechałeś z siergiejem w passacie xD
Ja na zarobki nie narzekam i każdy kto umie pracować wie, że klieci ubera to biedaki i selecta moze maja 2 razy dziennie. Wystarczy wejsc na ich fora :) I pewnie moje zarobki by cie zawstydziły. Ale to raczej pewne, bo klient
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Krowa_i_kurczak: widzisz, tłumaczę Ci ciągle, że nie dałem się #!$%@?ć. Wiedziałem od początku, że zapłacę więcej, bo Select jest droższy. Płacę za to, żeby nie musieć obcować z takim dnem intelektualnym, jaki prezentujesz w swoich komentarzach (a powoli też zaczynam uważać, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem).

Co do zarobków - uważam, że programiści i testerzy pracujący w mojej firmie jednak mogliby zawstydzić Cię bardziej. I to zarabiając więcej 8
@Krowa_i_kurczak: wariacie ja taxi/uberem/taxify chce dojechac z punktu A do B za w miare jak najmniejsze pieniądze, koło #!$%@? mi to lata czy kierowcą będzie taksówkarz z 20 letnim stazem czy ziomek z Bangladeszu, samochód też dla mnie nie ma żadnego znaczenia, moge jechać maluchem, więc sie nie musisz denerwować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Krowa_i_kurczak: ok, zaczynam uważać że rzeczywiście nie masz żadnych argumentów, a jedyne co potrafisz to krzyczenie o jakichś "biedakach" i "psach". Musisz mieć ogromny kompleks i frustrację z tym związana. Zastanów się nad tym, bo sytuacja w taxi będzie jeszcze gorsza (biorąc pod uwagę rosnącą liczbę "Siergiejów" w taksówkach korporacji, ale to przecież sam już dobrze wiesz... ;) )

Mimo wszystko spokojnego wieczoru Ci życzę, bo tyle stresu pisząc zwykle komentarze