Wpis z mikrobloga

I co najważniejsze ile idzie paczka z banggood? Bo obsługuje to świat przesyłek, bo ostatnio były problemy jak czytałem, z gearbest teraz przyszedł mi telefon po 3 tyg.
@robertoos188: Zamawiałem 2 tygodnie temu z banggood 5 razy używając za każdym razem kuponu 5/6$ i nic mi nie zaliczyło. 4 razy przez PP i 1 przez EPN. Na stronie nie ma nic o tym, że cashback nie jest naliczany przy użyciu kuponów, ale wiadomo, może nie napisali, a zasada obowiązuje?
@Hatam tzn mówisz że jak użyje się kuponu to może nie naliczyc na banggood? Ale tobie chociaż wyświetlił się cashback na planetplus tylko został odrzucony czy wogole nie wyświetlił się?, Bo ja w Chrome czyszczę wszystko od początku ciasteczka, historię, Adblock itp ( nie robię w trybie prywatnym ) i później z planetplus przekierowuje mnie na stronie, ważne aby wszystko odbywało się w jednej sesji ( stronie) też tak robisz?
@robertoos188: Nic się nie wyświetliło. Na EPN też nie załapało. Dziwne bo nigdy nie miałem z tym problemu(mam ponad 200 transakcji). W maju zamawiałem z banggood tester USB z kodem zniżkowym i wszystko było ok. Może te kody 5/6$ miały jakieś specjalne zastrzeżenia?
no nie wiem, a tobie jak szybko idzie paczka z banggood przez świat przesyłek? Bo u mnie ostatnio z gearbest 3 tyg od momentu wysłania.


@Hatam: Ja wlaśnie czekam na zamówienie z PDM w Banggood. Towar kupiony 7 Lipca a 19 byo już u mnie na poczcie.
@Grrrah: Mieli jakąś wyprzedaż przez pierwsze 2 tygodnie lipca i te kupony można było wyrwać o konkretnych godzinach, ale było tyle ograniczeń, że ciężko było je aktywować (działały tylko na nieprzecenione produkty).
@robertoos188: wczoraj zamawiałem z baggood z kuponem obniżającym cenę słuchawek BT o połowę i cashback wszedł normalnie na planet plus. Czyli jednak coś było nie tak z tymi kuponami 5/6$.
Poza tym doszła do mnie latarka ładowana na usb, kupiona za wymienione wyżej kupony, oraz mata magnetyczna od xiaomi za 4 gosze :) Piszę tak tylko informacyjnie.