Wpis z mikrobloga

Zbierze się ekipa jutro o 21.00 na JapanNights vol.11? Chyba że ktoś ma japońca np. @Da_R_ecky? ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www.facebook.com/events/605108509994757/
#katowice #slask #carboners #samochody #motoryzacja #silesianightdrive #trocheruchuwkatowicach #jdm

Bo następne możliwe wydarzenia to tak:

Motoshow Bielsko-Biała 20-21 lipca (zawody RALLY SPRINT, również zlot muscle carów)
nast. nightdrive na Gliwice
Japfest 26-28 lipca
MotoClassic, Zamek Tomacz 17-18 sierpnia
SummerCarsParty 7-8 września
Targi Frankfurt 12-22 wrzesień
Targi Geneva 5-15 marzec
Isle of Man TT 10-14 czerwiec

inne:
Classic Remise, Berlin
Ragnar Simulator, Częstochowa
do jazdy: Przełęcz Salmopolska, Przełęcz Kubalonka

Pomysł z torem wyścigowym na razie przemilczę bo chyba nie jesteście świadomi cen xD 150zł za 20min na Silesiaringu, szkolenia to bardziej Motopark Kraków. Chyba że zmawiamy jakieś dwie firmy na wspólny wypad? ;p
Rajdów i driftów nie wpisywałem, ale jak jest jeszcze coś fajnego to dajcie znać, teraz jest sezon na te eventy najwyraźniej ¯_(ツ)_/¯

wołanko z listy nightdrive
@gorush to jest aktualna lista jakby co (wypisałem też tych w twojego posta), ich wszystkich możnaby wpisać pod spamlistę jak się da przez administratora (no chyba że ktoś jeszcze będzie się chciał wypisać). Można zrobić taką ogólną grupę dla zmotoryzowanych chętnych na rózne inicjatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz
źródło: comment_62w1pbHL80ONzsqlV1Bvu1f4EYEiOU91.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@caribbean: Masz mój miecz!

Poza tym muszę sobie polajkować te wszystkie fajne grupy samochodowe ze Śląska, gdybyście mieli adresy to byłbym wdzięczny ( )
@caribbean: ja moge wpaść jutro wieczorem na JapFesta, pytanie gdzie się zbieramy?

Co do Silesiaringu, to cena niczym 2 kółka na Nordschleife tourist xD ale kusi taki tor pojechac kiedy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eXquisit: ty pewnie staniesz blisko koło grupy gt86/brz, kolega @Da_R_ecky: koło Subaru...
Ostatnim razem - stały te grupki obok siebie ;)
@Masterczulki: nie wiem czy przyjeżdża ta mazda bo nic nie odpisal
@AE86: a my staniemy sobie pod leroyem żeby były nasze auta na tamtym parkingu, no i podejdziemy pod go sport

Kto jutro jedzie na zlot muscle carow? Możemy jednym autem, jeszcze obgadamy na miejscu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@caribbean: Jak mnie zaproszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko ludziki, ja kompletnie nie mam pamięci do twarzy, jeśli ktoś mnie rozpozna to podbijać na luzie ale mogę wyglądać jakbym was pierwszy raz widział na oczy xdd