Wpis z mikrobloga

To chyba dobrze, że takie naklejki powstały0 dzięki temu geje ewentualnie będą wiedzieć gdzie nie zostaną obsłużeni albo nie są mile widziani- zaoszczędzi to im czasu i nerwów. Gdybym był gejem to bym popierał takie naklejki.
Coś jak palacze- przed wejściem do knajpy jest często oznaczenie, że w pubie jest strefa dla palaczy. I wszyscy są happy.

#takaprawda
Pobierz
źródło: comment_E8tCyZGJzJozXhgXj7E0kPu3WSh9J9OF.jpg
  • 21
To chyba dobrze, że takie naklejki powstały0 dzięki temu geje ewentualnie będą wiedzieć gdzie nie zostaną obsłużeni albo nie są mile widziani- zaoszczędzi to im czasu i nerwów. Gdybym był gejem to bym popierał takie naklejki.


@ImInLoveWithTheCoco: myślę, że problem polega na tym, że obawiają się iż są bardziej niemile widziani w różnych miejscach niż im się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naklejka dla mnie, ostatnio szukałem gotowych koszulek anty lgbt ale mało tego, będę robił swoje, ktoś chętny się podpiąć?
@RRybak: Tak, bo na przykład, gdy gej w wchodzi do knajpy to mówi, że jest gejem XD Jak niby geje pokazują swoją orientację podczas picia piwa?


@zjadlbym_kebaba: na przykład są parą i czasami złapią się za dłonie (tak robią pary hetero i nikt nie ma z tym problemu).
@ImInLoveWithTheCoco: jeżeli patrzysz na statystyki przestępstw które wymieniłem dokonanych na białych przez czarnych to jak najbardziej masz rację. Warto spojrzec jednak całościowo--na rzeczy które nie były uznawane za przestępstwa w tamtych czasach, jak np uciecie ręki za zbyt mało efektywna pracę.
@wylly31: @wylly31: chyba Ci się RPA z Kongo pomyliło. Do RPA podczas aprthaidu murzyni uciekali, plemiona mialy autonomie a nawet utworzono państwa enklawy dla czarnych.
Dzisiaj RPA jest swiatowa stolicą zbrodni, gwałtów i regularnego ludobójstwa.

Brak dostępu do kultury i edukacji

A to murzynom ktoś na bębnach zakazywał grać i ich tańców uprawiać?
Mandela byl całkiem dobrze wykształcony co nie przeszkadzało mu być terrorystą.
Dyskryminiwany murzyn w usa czy rpa