Wpis z mikrobloga

Strzałeczka, Mireczki!

Słyszeliśmy, że tęskniliście za oryginalnym smakiem? No to pyk - mówicie i macie - Wasz ulubiony smak is back!

Pierwsza sprawa wyjaśniona, to przechodzimy do sedna: jako, że jesteśmy tutaj zupełnie nowi, czy jak mówicie ZIELONI (), przygotowaliśmy dla Was na dzień dobry #rozdajo!

Co można zgarnąć? Jedyną taką #ps4pro w prawilnej wersji Mountain Dew i zapas naszego pićka, żeby nie grać na sucho!

Jak zdobyć nagrodę? Napiszcie na swoim mikroblogu, dlaczego jara Was powrót oryginalnego smaku Mountain Dew i oznaczcie wpis tagiem #konkursmd, bo bez niego Wasza odpowiedź się nie liczy.

Żeby wszystko było legitnie, tutaj macie regulamin. Autor najlepszego wpisu zgarnie konsolkę i 16 puszek naszego napoju, a pozostałe 200 osób nagrodzimy orzeźwiającą nagrodą pocieszenia: pakietem 4 puszek.

Na odpowiedzi czekamy do 23:59 31.07.19 r., a wyniki podamy 05.08 o 15:00.

A i najważniejsze: zielonki biorą udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start!

#konkursmd
  • 159
  • Odpowiedz
@MountainDewPolska Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to przyjeżdżał do mnie na wakacje kuzyn Maciek i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem codziennie jeszcze jeździłem do sklepu po małtyn dju i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
  • 0
Stare mounty połowę dzieciństwa piłem potem troszkę mniej jak weszło nowe porzuciłem napitek już myślałem, że na zawsze a tu taka miła niespodzianka.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak czasem brat kupował md, to zawszę mu trochę upijalem, wtedy ten smak md łączył się ze strachem przed przylapaniem może dlatego tak dobrze smakowało? Albo że piłem w domku, a w reklamie było żeby nie pić.
#konkursmd
  • Odpowiedz
przygotowaliśmy dla Was na dzień dobry #rozdajo!

Żeby wszystko było legitnie, tutaj macie regulamin. Autor najlepszego wpisu zgarnie konsolkę i 16 puszek naszego napoju, a pozostałe 200 osób nagrodzimy orzeźwiającą nagrodą pocieszenia: pakietem 4 puszek.


@MountainDewPolska: Wiem że ten "regulamin" i "najlepszy wpis" to żeby obejść przepisy o grach losowych ale i tak kij wam w oko bo nie na tym polega #rozdajo. Nie pozdrawiam.

Napiszcie na swoim mikroblogu
  • Odpowiedz