Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję podpowiedzi. Czy po wysłaniu selfie i skanów dowodu do bitmarketu przychodziło jakieś mailowe potwierdzenie? Nie pamiętam czy się weryfikowałem, chyba nie, ale wolałbym się upewnić. Na skrzynce mam tylko maila z linkiem aktywującym konto. Poza tym nie mam żadnej innej wiadomości od bitmarketu, żadnych na pewno też nie usuwałem.
#kryptowaluty #bitcoin #bitmarket #bitbay #pytanie
  • 12
@ZielonyWykopek: podpinam się z pytaniem czy weryfikacja była obowiązkowa (nie licząc tej akcji na końcu gdzie jak się orientuję kazali się ponownie weryfikować)? Kojarzę że chyba wysyłali kod na podany adres, a dokumentów się nie wysyłało.
@psi-nos: zależy kiedy zakładałeś konto, z tego co wyczytałem na szybko to wymagali wcześniej skanów dowodów, ale też nie od zawsze i był taki moment, że po założeniu konta podawało się kod, ale jeszcze bez dokumentów, zaznaczam, ze chyba, tak wnioskuję z tego co na szybko się dowiedziałem, ale byłem ich dość nowym userem, zrobiłem konto z miesiąc lub dwa temu.
@druy1000 czyli jestem bezpieczny, dziękuję Ci bardzo :D
@psi-nos: kiedyś do weryfikacji wystarczyło zdjęcie dowodu i nawet można było zamazać pesel/nr dowodu. Wtedy jeszcze dowody były z adresem. I oprócz tego wysyłali kod.

W czerwcu teraz popłynęli z weryfikacją i selfie i kurła miałem to zrobić ale ciągle odkładałem w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)