Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@LRF1000W: @Sckb: @4x80: Żona znajomego pracuje w mopsie i niestety potwierdza że zdarzają się wpłaty po parę tysi (ona najwięcej wypłacała 5k i to regularnie jednej babce, zapamiętała ją bo po odejściu od kasy biegła do biedry po alko). Masa tych "biednych" ludzi dojeżdża do urzędu czy Caritasu taksówkami. Mieszkania za frajer albo za pół darmo, podstawowe żarcie za darmo, kilkoro dzieci to też zastrzyk gotówki, ubrań nie liczę
@zagu: pracowałem kiedyś w urzędzie pracy. Obok był bank, gdzie szły wypłaty zasiłków dla bezrobotnych. Nawet sobie nie wyobrażasz jakie osoby przyjeżdżały w dniu wypłaty zasiłków... Paniusie odpicowane na glanc, w futrach i w ogóle taryfami albo samochodami droższymi niż moje dwa złomy... Przecież to szlag człowieka trafia! Ja zapieprzam jak osioł i na dobrą sprawę nic nie mam a oni gówno robią, srają pod siebie i jeszcze żyją jak pany.
@kipowrot: Wiem, że są, bo sam takich znam. 5 gówniaków z trzema facetami. Każdy alimenty, 500+, mops i caritas, mieszkanie za darmo, opłaty za darmo. Gówniaki tak rozwydrzone, że się słodyczami w domu rzucają. Madka nigdy nie pracowała, obecny nie wytrzymał w robocie kilku miesięcy, a w większości tylko do pierwszej wypłaty. Jedzenie, które dostają wyrzucają, albo rozdają. Stać ich na dwa auta. Typowa bieda. ( ͡° ͜ʖ ͡