Wpis z mikrobloga

Komuś udało się odzyskać konto na discordzie po tym jak zostało nagle wyłączone? Bez żadnego wyjaśnienia ani nic :v Co bym nie zrobiła w celu odzyskania konta to odsyłają mnie do sprawdzenia maila, na którym nic nie przyszło (°°
Napisałam do supportu niby, ale podobno nie odpowiadają za bardzo.
#discord #pytanie
  • 20
  • Odpowiedz
@wertyh: Znaczy discord jest cacy, używałam długo i był super, wygodny i w ogóle, jedyny minus to że nie można zapisywać memów jednym klikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale teraz w ciągu jednej nocy odebrano mi bez żadnego powodu kawałek życia i jedyny kontakt do wielu znajomych :V
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: Właśnie jak testowałam różne hasła, to przy innych hasłach wyskakiwało mi, że błędne hasło, a przy tym haśle że konto zostało wyłączone, więc dane się raczej zgadzają. Co do bana nie wiem za co miałabym mieć, ostatnie co tam odbyłam to dyskusja o rasach kotów :v
  • Odpowiedz
Wiem, ze temat dosyc stary, ale moglabys wyjasnic co zrobilas ze odzyskalas konto? ja dostalem za wysylanie jakis nieodpowiednich tresci gdzie doslownie nic nie wysylalem xD wiec przypuszczam ze pewnie za jakis serwer, odwolanie napisalem do supportu +na twitterze ale szczerze watpie ze cos wyjdzie z tego...
  • Odpowiedz
odblokowali tobie konto?? bo tez mam taki problem ale za wiek ktos mnie zglosil a mam ponad 13 lat i tez juz pisalam e mail do nich i na Twitterze ale sama watpie ze to cos pomoze XDDD
  • Odpowiedz
@melvsia: I jak udało ci się odzyskać konto? Mam identyczny problem. Pisałem już do Supportu i na ig i chce wiedzieć czy to ma jakieś sens. Bardzo mi zależy na tym koncie
  • Odpowiedz