Wpis z mikrobloga

@frutson: bo na sukces switcha złożyła się jego spora wydajność (jak na handhelda) i spora ilość gier wraz z premierą samej konsoli (7 gier w dniu premiery konsoli) i w pierwszym roku (2017) konsoli naliczyłem ponad 75 premier gier. Obecnie wikipedia podaje że na Nintendo Switch jest dostępnych lub będzie w krótkim czasie dostępnych ponad 1700 gier.
@Muminek-kun: Już to ostatnio pisałem. Sama konsola nie była zła, ale:
-miała drogie karty pamięci, które pasowały tylko do tej konsoli
-wyszła w erze, kiedy smartfony zaczynały być bardzo popularne (i nie pisać mi tu o switchu, bo switch nie jest tylko handheldem)
-większość dobrych gier, które na to wyszła, wyszła też na inne platformy, wiec nie było za bardzo po co kupować tego tylko dla gier
@sramnawas: Nic bardziej mylnego, mam jeszcze inny pokrowiec już z twardą obudową, ale ta skarpeta głównie mi służy do tego żeby ekran się nie porysował trzymając to w plecaku z inną elektroniką

Polecam każdemu retro-graczowi, bo można wgrać tam emulatory różnych starszych platform NES, SNES, arcade'y, PSX (PS1), GBA

Jedyny minus to bateria, ale można dokupić np. z 3x większą pojemnością za grosze