Wpis z mikrobloga

Witam, postaram się przedstawić swoją sytuację: otóż wpadłem w błędne koło weryfikacji tożsamości na Facebooku. Otóż potrzebuje mieć drugie konto, oprócz mojego Głównego konta, Więc zalogowałem się do swojego Fake Konta które było w nieużytku od 6 miesięcy, po kilku godzinach ,w których dodawałem informacje profilowe i dołączałem do grup wyskoczyła mi weryfikacja telefoniczna, więc podałem nr telefonu i weryfikacja gładko przeszła,po czym usunąłem numer z konta ponieważ nie był on mój.po jakimś czasie wyskoczyła mi weryfikacja zdjęcia tzn.że mam przesłać zdjęcie swojej twarzy.Znalazlem poradnik na YouTube odnośnie takiej weryfikacji i pobrałem zdjęcie jakiejś osoby z Instagrama, zmniejszylem wielkość fotografi, zmieniłem też nazwę pliku na sugerująca że zdjęcie pochodzi z mojego telefonu i było wykonane w dniu zablokowania konta. Weryfikacja zeszła po około 28 h , lecz po zaledwie pół godziny korzystania po raz drugi wyskoczyła Weryfikacja zdjęcia, więc znalazłem inne zdj i wstawiłem.Sytuacja znów taka sama,28 h czekania,Unblock i kolejne (już 3 żądanie Weryfikacji zdjęciowej!!). dzisiaj utworzyłem nowe konto, Pobrałem zdj jakiegoś chłopaka z zakamarkow Instagrama, włączyłem VPN'a i po około 1,5 h co? no oczywiście ze Weryfikacja! Telefoniczna czyli ta pierwsza.Jak widzicie, wydaje mi się że to błędne koło, moja aktywność na Facebooku nie jest jakaś wybitnie podejrzana, jedynie może zaburzać algorytm,to że od razu po stworzeniu konta dołączam do kilku grup i lajkuje kilka fanpejdży.Ale sam profil wygląda bardzo realistycznie.Dodam ze przez długi czas miałem az 3 konta i nie było problemu.. jednak jakiś czas temu popełniłem głupotę ponieważ zapragnąłem założyc 4 konto i wtedy Facebook się wściekł.. najpierw zablokowal 4 konto potem 3 i 2.. zostało tylko jedno.ma ktoś jakieś rady ?mam nadzieję ze ktoś to przeczyta, chciałbym mieć stabilne nazwijmy to "Fake Konto" . przepraszam za błędy ale jest to bardzo długi tekst #facebook
  • 7
@al0al0 kup sobie jakiś starter za 0 zl, sa takie, by miec inny numer do weryfikacji Ustaw sobie na profilowe jakieś randomowe zdjecie z filtrem. Korzystaj z vpn a potem sprobuj z sieci tor, podobno FB dawało taką możliwość (wieksza prywatnosc) I nie lajkuj 100 fanpage od razu tylko po jednym, w wiekszym odstępie czasu, oraz ustaw sobie oczywiście jakies zwykłe imię i nazwisko.