Wpis z mikrobloga

  • 1
@miki4ever nie jestem na stałe, ale od 4, 5 lat, kilka razy w roku i w bardzo różnych miastach. Najczęściej Pekin, Shanghaj, Nantong, Gaungzhou, Shenzhen, czasem Hongkong :-)
VPN, aktualnie expressVPN, zawsze możesz wykorzystać 30 dniowy okres próbny jak potrzebujesz jednorazowo :-)

Nie wiem czy będę w stanie na wykopiwo, bo zapieprz w labo, a jestem do piątku :p
  • Odpowiedz
  • 0
@formax coś polecasz zobaczyć? Coś dobrego zjeść? I co tu w ogóle robisz? Jutro muszę ogarnąć bilety jakieś na pociąg (dopiero się zorientowałem jaki to problem w wakacje), kupić kartę SIM i ręcznik podróżny (bo poprzedni zostawiłem w Mongolii :|) Resztę dnia mogę zwiedzać :)
  • Odpowiedz
  • 1
Jestem tu tylko dwa dni, dziś grałem tu koncert. Jestem w trasie koncertowej po Chinach i jutro spadamy dalej. Nie bardzo zobaczyłem miasto bo nie było czasu, tyle że dziś wycieczke sobie zrobiliśmy w góry, ale pogoda tragiczna :D
  • Odpowiedz
  • 0
@WutkaBXL

tylko blankiet polskiego PJ był potrzebny, i opłata za prawko 25 euro chyba I elo


No czyli nie tylko polskie PJ i 25 euro. Bo tak to bym sobie mieszkając gdziekolwiek wyrobił takie belgijskie PJ i jeździł po Chinach. Ale rozumiem, że bez mieszkania/pracy w Belgii się nie da.
  • Odpowiedz