Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomóżcie, dostałem perm bana jakiś miesiąc temu za rzekome multikonto :( Co prawda kiedyś na początku założyłem 2 konto z czystej niewiedzy i po dokładnym przeanalizowaniu regulaminu szybko je usunąłem. Po pół roku od tej akcji dostałem tego perm bana i teraz 3 pytania:

-czy naprawdę należy mi się aż permban? brak jakiejkolwiek interakcji między kontami, żadnych manipulacji czy innych nieczystych zagrań

-dlaczego cała aktywność konta została usunięta? wszystkie wpisy, znaleziska i komentarze "usunięte przez moderatora"

-a może tak surowa decyzja wynikała z moich osobistych poglądów politycznych? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop #afera #pomocy #moderacja #moderacjacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
czy naprawdę należy mi się aż permban? brak jakiejkolwiek interakcji między kontami, żadnych manipulacji czy innych nieczystych zagrań


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie

-dlaczego cała aktywność konta została usunięta? wszystkie wpisy, znaleziska i komentarze "usunięte przez moderatora"


bo mają za dużo chromosomów

-a może tak surowa decyzja wynikała z moich osobistych poglądów politycznych? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


też
@AnonimoweMirkoWyznania: Szkoda gadać i strzępić ryja, bonusowy chromosom i tyle. Wysyłaj prośbę o usunięcie wszystkich danych osobowych na iodo@wykop.pl z tych dwóch kont, które miałeś. Po mailowym potwierdzeniu usunięcia (mają obowiązek prawny potwierdzić) możesz założyć nowe konto, a vipok.ru nie ma prawa wiedzieć, że już kiedyś miałeś u nich konto. Jak będzie wiedział, to sam się podłoży. Co nie zmienia faktu, że nawet jak nigdy nie miałeś multikonta, to przecież zawsze