Wpis z mikrobloga

Pytanie może mądre, może głupie, ale jak to jest z doborem perfum? Do tej pory kupowałem sobie jakieś Beckhamy Homme czy Beyond, które są generalnie spoko, ale takie... płaskie? Od takich tanich STR8 czy innych Adidasów w sumie różni je tylko to, że są bardziej trwalsze, bo dłużej je czułem na skórze. Moim największym szaleństwem był A*MAN Mouglera i szczerze mówiąc, odpowiadają mi takie klimaty gourmand. Lubię taki słodki i ekscentryczny zapach, a nie męski, powtarzam MĘSKI perfum, gdzie jakieś 3/4 gości pachnie podobnie.

Jak się do tego zabrać? Chciałem sobie dzisiaj kupić Givenchy Pi, ale babka w Douglasie mi powiedziała, że już ten perfum wycofano* xDDD dziwne, bo na necie widzę jakieś oferty, chociaż przecenione, więc nie wiem czy to właśnie o to chodzi. No ale mniejsza, jak się takie perfumy dobiera? Te konsultantki serio coś pomagają, czy wpychają byle co? Bo z jednej strony fajnie gdyby coś na serio pomogły, a z drugiej to trochę krępujące jak chcesz sobie coś tam powąchać, a one stoją i się gapią z ochroniarzem... Nie wiem, może trzeba jakieś próbki przez Alledrogo ogarniać? Gdzie wy te próbki pic rel ogarniacie i jak to zrobić by nie tracić kasy na coś, co na bank mi się nie spodoba?

*inb4 to kup se w necie. No nie wiem, nie mam zaufania, żeby mi nie opchnęli jakiejś podróbki i na miejscu zawsze mogę sobie powąchać.

#perfumy #pytanie #modameska
Pobierz bezbekpol - Pytanie może mądre, może głupie, ale jak to jest z doborem perfum? Do tej...
źródło: comment_PqMNNu9A4SM39HzKb2H8oOxA2YMNH1hR.jpg
  • 13
@bezbekpol: fragrantica, perfumomaniak i tag #rozbiorka to wszystko co potrzebne na dobry początek. Na fragrze możesz sobie poszukać po nutach, które lubisz, a na perfumomaniaku są legitne sklepy. Jeśli nie żal Ci wyrzucić trochę kasy to odlewkiperfum.pl <- masz tu całkiem duży wybór, jednak trochę grosza trzeba przepłacić, ale "oszczędzasz" na jednej wysyłce.
@dr_love: Pi trzyma się mnie doskonale (ʘʘ)
@bezbekpol: to im dziękujesz i mowisz, ze nie potrzebujesz pomocy. Nie kazdy ma duzo kasy i nie kazdy jest bardzo zdecydowany, wiec sobie wachaj ile wlezie, a potem kup na e-glamour czy notino xD.

Ja mam ze soba dlugopis i podpisuje blotery, abym pozniej w domu sprawdził jak to pachnie po czasie.

Większość zapachow już z nam z wąchalni, więc biorę udział w rozbiórkach, bo często nie ma tego w wąchalni.