Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mam 22 lata, od małego chciałem służyć policji i jak by to ująć bardziej dla ,,idei" i pomagania ludziom niż samych pieniędzy (owszem pieniądze są ważne ale chciałbym też czuć satysfakcję i radość z pełnionej pracy). Lecz czytając opinię w internecie na temat tej pracy można znaleźć masę negatywnych opinii. Otóż sprawa wygląda tak że nienawidzę postępować nie zgodnie z swoją naturą, chciałbym ludziom pomagać a nie gnoić ich i wywyższać się tym że noszę mundur. Jak to wygląda realnie, jest tam miejsce dla człowieka który chciał by nadal być w miarę dobrą osobą? Czy jednak trzeba ubrać maskę i dopasować się do grupy?

Pozdrawiam

#policja #policjant #pracbaza
@Sierzant_Bagieta <- może mógłbyś się wypowiedzieć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najpierw przestań oglądać W11... Nie będziesz też Gordonem, jak w Batmanie. Znając życie będziesz zwykły krawężnik, a są też spore szanse, że trafisz do drogówki. Poza tym policja to hierarchia, masz robić to co Ci mówi przełożony, o ile nie jest to sprzeczne z prawem i regulaminem. Bądź dobrym człowiekiem, to będziesz też dobrym policjantem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak cię to jara to uderzaj. Ja też dla hajsu nie przyszedłem, ale pamiętaj, że jak sobie raz pozwolisz wejść betonom na łeb to będziesz tańczył jak ci zagrają. Rób tak, żeby na koniec dnia wyciągnąć klamkę z kabury, zdjąć mundur, włożyć blachę do kieszeni i móc bez wyrzutów sumienia spojrzeć w lustro i gwarantuję ci, że to jest możliwe. Jak dla mnie nak*rwiaj
  • Odpowiedz
@xefreniks231
"Bagiet weź nie pisz, że chłop odmówił przyjęcia mandatu to będą miały wykroczenia mniej roboty, może od nich chłop przyjmie"

"Nie"

"Czemu? K*wa i z takim gównem się będą bujać"

"Ja się cały czas z gównem bujam, nie będę z gęby dupy sobie robił i z siebie idioty przed ludźmi.
  • Odpowiedz
ChytryBydlak: Dobrze się zastanów. Nie wiem jakim jesteś człowiekiem, ale... masa policjantów kończy jako alkoholicy, biją żony, stają się na swój sposób patologią. Jedni się nie zmieniają inni wsiąkają w tą gównianą robotę. Idziesz dla ideałów? Zapomnij o ideałach w policji. Popatrz jacy są policjanci.... Ale nie na filmach, czy na przykładzie jednej osoby, którą znasz. Ta praca (tak, praca - nie służba), niszczy ludzi.

Wracając do Twojego kolegi co lubi
  • Odpowiedz