Wpis z mikrobloga

  • 154
Pomocy. Co mam zrobić ze swoją nietolerancyjną żoną? Najpierw była awantura, gdy przebrałem się w rajstopy, zrobiłem makijaż, i poszedłem na paradę równości. Teraz nie zgadza się, żeby naszego Antosia, zmienić w Anię. Ma 3 latka i widziałem, że bawił się lalką w przedszkolu. Przecież to da ewidente oznaki, że chce być dziewczynką. Żona się że mną nie zgadza, co robić? #kiciochpyta #polska # #zwiazki #pomocy
źródło: comment_LvkwDnZ35yB79KOmv1Ms5AzEGRBVV7Ds.jpg
  • 41
Ma 3 latka i widziałem, że bawił się lalką w przedszkolu.


@crest: Wiem że zarzutka ale co mi tam. Zabawa lalką przez chłopca nie oznacza że identyfikuje się jako dziewczynka tylko jest to jego przeciwstawianie się konstruktowi społecznemu/stereotypowi że tylko dziewczynki bawią się lalkami, innymi słowy jesteś nietolerancyjną świnią którą trzeba zamknąć w obozach reedukacyjnych gdzie nauczą cię prawdziwej tolerancji( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tibor byłem na marszu równości, chodziłem w rajstopach oraz miałem makijaż, jak śmiesz mi mówić o tolerancji? Moje dziecko bawiło się lalką, bo chciało mi wyraźnie pokazać przez to, że chce być dziewczynką. Żaden homofob nie będzie mi mówił jak mam wychowywać dziecko. Dzisiaj wieczorem jak wrócimy z baletu, i kursu origami, przeprowadzę eksperyment, który rozwieje wszelkie wątpliwości.
Najpierw była awantura, gdy przebrałem się w rajstopy, zrobiłem makijaż, i poszedłem na paradę równości


@crest: jeśli nie będzie tego akceptować to pewnie sama od ciebie odejdzie. Rozwody nie są zakazane. Gorzej jeśli macie ślub katolicki. Tutaj to już wasz problem.

Teraz nie zgadza się, żeby naszego Antosia, zmienić w Anię. Ma 3 latka i widziałem, że bawił się lalką w przedszkolu. Przecież to da ewidente oznaki, że chce być dziewczynką
@ZuyKefrus ty jesteś zarzutka nietolerancyjny homofobie. To samo słyszałem przed marszem, a potem wielkie zdziwienie jak mnie zobaczono na marszu w makijażu.
@ZRX1100 nie możesz ale chciała! Szantażować mnie już zaczęła, nawet do mamy się przeprowadziła na tydzień, jak poszedłem na marsz równości w rajstopach. Ja się boję, że związałem się z nietolerancyjną homofobką:(
@crest: Abortuj ją, albo pozbaw praw rodzicielskich za nietolerancję, a potem ją u ebzwłasnowolnij i zrób jej eutanazję, by się biedaczka nie męczyła. Uciekaj za granicę, podbij se oko. Zrób coś musimy ratować twojo horo curke.