Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio zastanawiałam się dlaczego wszystkie matki są wrzucane do jednego worka, jako roszczeniowe babska które tylko „panie daj mnie bo mam bombelka i mnie się należy”.
Świadomie z niebieskim zdecydowaliśmy się na dziecko po wielu latach bycia razem. I owszem, jest to zajebiscie ciężki kawałek chleba, do którego nikt Cię wcześniej nie przygotuje. I rzeczywiście jak nie ma się dzieci, to gowno się o tym wie.
Do meritum: mieszkamy na nowym osiedlu. Wybudowanym obok lotniska wojskowego. Na obrzeżach dużego miasta. Widzieliśmy gdzie się wprowadzamy. W ciągu 5 tygodni w zeszłym roku urodziło się w klatce pięcioro dzieci. Jedna z mam przechodzi sama siebie. Ciagle tylko narzeka jak jej zle i niedobrze, jak to motory jeżdżą po ulicy, jak to sąsiad o 16 kosi trawę, albo dziecko obok w mieszkaniu płacze. To co dodała na jedna z grup na FB wbiło mnie w fotel.
I teraz już się nie dziwie, dlaczego się nas, matki, wrzuca do jednego worka, skoro mamy taka reprezentacje.

#madka #p0lka #bombelek #niebieskiepaski #rozowepaski
Pani_Popiolek - Mirki, ostatnio zastanawiałam się dlaczego wszystkie matki są wrzucan...

źródło: comment_Lp9V8pJyf6BYtvl2fZvBNz7BZSDc3QBc.jpg

Pobierz
  • 39