Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja siostra ukradła rodzicom klimatyzator, co mam robić...

Mirki sytuacja mnie już przerosła.

3 tygodnie temu podczas fali upałów kupiłem moim starszym rodzicom klimatyzator - taki co wystawia się rurę za okno. Byli bardzo szczęśliwi, wreszcie zamiast 35 stopni mieli 25 i mogli w miarę funkcjonować. Kosztowało mnie to ponad 1500zł, bo był straszny boom na te urządzenia i ciężko było je znaleźć.

Przyjeżdżam dzisiaj do nich znowu i co się okazało... klimy nie ma. Pytam, co się z nią stało.


- No ale jak to?

No wiesz... ona ciężarna i z 5-letnią córką, która cały czas płacze, że gorąco.

Aż mi się zrobiło gorąco i mówię: bierzcie telefon, każcie jej to oddawać. Z siostrą nie mamy najlepszych relacji, poza tym jej mąż myślę sam mógłby to kupić (ona oczywiście nie pracuje). No i co mnie obchodzi, że ich bombelek płacze z gorąca.

Rodzice: przestań anon, my jakoś damy radę, a ona przynajmniej odpocznie w ciąży od tych upałów.

Po prostu mnie zamurowało. Co mam robić? To dalej mój klimatyzator i mogę kazać im oddawać? Wg moich rodziców to był ich i oni jej oddali i jeszcze prawie mnie opierniczyli.

#madka #p0lka #logikarozowychpaskow #codzienndawkamadek #patologiazewsi #patologiazmiasta #bombelek #500plus #madki #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja siostra ukradła rodzicom klima...

źródło: comment_MbaMQeqyq7fXXdQt4KHgYErHGrjxZQtl.jpg

Pobierz
  • 150
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie tak uczono: jak komuś coś prezentujesz, to w momencie przekazania tej rzeczy/pieniędzy osobie obdarowywanej wyzbywasz się wszystkich praw do tego prezentu - od teraz to ta osoba tym dysponuje wedle swojej wiedzy i uznania. Nie zrozum mnie źle, nie mam na myśli, że niesłusznie czujesz złość o tą sprawę z klimatyzatorem - nic z tych rzeczy. Pamiętaj o tym że pewnie nikt w tej sytuacji nie kierował się tym