Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy help
Jestem z moim różowym 4 lata oboje po 21 lat i mamy problem z seksem i szeroko pojętą namiętnością.
Moja różowa ma zerowe libido, dosłownie zerowe. Nic ją nie rusza, nie czuje podniecenia.Jak zdarzy się seks raz na miesiąc to tylko z mojej inicjatywy i muszę ją długo rozgrzewać. Była na badaniach u ginekologa, psychiatry, tarczyca ,hormony, krew itp wszystko w normie.
Jesteśmy na wyjeździe we dwoje nic nie ma, w sumie to w każdej okoliczności sprzyjającej do zabaw nic się nie dzieje.
Kupiłem jej seksowną bieliznę i gadżet erotyczny żeby coś może ruszyło.
Ja muszę wychodzić z inicjatywą i za każdym razem mi odmawia.
Nie zaniedbuję jej, kupuje kwiaty i prezenty, dbam o nią i jestem w trudnych chwilach.
Jak dochodzi do seksu to za każdym razem ma orgazm i robimy to tak żeby nic ją nie bolało i czuła się komfortowo.
Sam o siebie też dbam żeby nie było :P
Seks musi być późno w nocy i jak już do niego dochodzi to robimy to stałym schematem , który jest nudny.
Seks na spontanie? Nie ma opcji...
Mówi, że czuje presję w tym temacie a ja często milczę o seksie bo wiem, że jak o tym mówię to tylko pogarszam sprawę.
Robię jej niespodzianki, na przykład wraca z pracy a nią czeka wino, świeczki i domowa pizza bo ją lubi.
Mirki halp bo już nie wiem co robić!!!
Bolec na boku na 100% odpada
Czy na prawdę kobiety nie mają ochoty na seks? Ręce mi opadają :(
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 61
@AnonimoweMirkoWyznania: Według mnie ani ona nie jest winna ani ty. Macie po prostu inne potrzeby seksualne. Jesteście młodzi, wiec nie ma co się męczyć. Seks, chociaż nie jest najważniejszy w związku to jest jego ważnym elementem, wiec niestety w twoim wypadku frustracja będzie postępować. Nie naciskaj na nią, bo to nic nie da. Ona potrzebuje mniej, ty wiecej. Rozstańcie się. Z seksem tez trzeba sie dopasować.
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem to nie musi być koniec. Wszystko zależy od tego, jaki masz priorytet - regularne zaspokajanie potrzeb seksualnych (które są podstawowe dla człowieka) czy rozwój i ulepszanie relacji/partnerki. Jeżeli poza poruszonym aspektem się dogadujecie i te 4 lata minęły wam w zgodzie i bez większych przypałów to możecie nad tym pracować; fajna rzecz taka wieloletnia, pielęgnowana więź. Staram się jednak nie wartościować. Obydwa priorytety mają swoją wartość i drogę,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jest kilka opcji. Pierwsza z nich - po prostu ma takie, a nie inne potrzeby seksualne i jesteście pod tym względem niedopasowani.

Druga opcja, to używane pigułki antykoncepcyjne. Ich działanie na libido może być skrajnie różne - mogą sprawić, że wystrzeli w kosmos, a może być zupełnie odwrotnie. Bywa tak, że po dłuższej przerwie od ich stosowania, na samym początku powrotu do nich z libido mogą się dziać rzeczy, co
@AnonimoweMirkoWyznania: mordo bylem kiedys w podobnej sytuacji. Odszedlem od niej. Seks jest bardzo wazny w zwiazku i bedzie Ci to podkopywac wiare w siebie i ego za jakis czas (jezeli juz tak sie nie dzieje ). To nie jest Twoja ani jej wina. Po prostu tak ma. Nie zmienisz tego, temat poruszany na roznych forach. Nie wszyscy ludzie maja wysoki popęd seksualny.
Zostaw ją. Oboje sie nie męczcie.
Trzymam kciuki!