Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite. xD W każdym rankingu układanym przez męską część Wykopu w kategorii "najprzystojniejszy" wygrywa Multipla. Dosłownie w każdym i w każdym zachwycają się jego urodą mężczyźni (no oprócz tej baczek, bo to jakieś dziecko). Jak jakaś dziewczyna się do niego zbliży na pół metra, to męska część Wykopków dostaje orgazmu, że laska mu chce wejść na bolca. A oglądałem każdą edycję i na każdej z nich znienawidzony tutaj Pasza cieszył się większą popularnością dziewczyn w realnym kontakcie. A że wczoraj dziewczyny były blisko Multipli, to chyba logiczne - to on je sprowadzał, jako jedyny miał z nimi wcześniej kontakt, wielu sobie poszło (w tym Paszy), więc co, miały do Guzika iść? Już to pisałem, ale jego popularność wśród męskiej części Wykopków jest dla mnie fenomenem, choć niezrozumiałym.

Swoją drogą jedynym chadem to tam jest chyba Polak - choć też karakan porównywalny do Multipli.
#youtubeshore #patostreamy
  • 17
@rorf46: Dla mnie absurdalne jest , że faceci oceniają męską urodę. Niby skąd mogą to wiedzieć?

Twoje wnioski też jednak głupie, to że ktoś cieszy się większym powodzeniem nie oznacza że jest bardziej przystojny. Ferrari odpycha swoim zachowaniem, uwierz - pracowałem na początku studiów w klubach - dużo przystojniejsi ruchami od mniej niż mogli. Temat bardzo szeroki.
@bs1234: Wątpię, żeby tego typu dziewczyny pojawiające się na Youtube Shore odpychał swoim zachowaniem, wydaje mi się, że TAKIE dziewczyny wręcz przyciąga. No na pewno wzrost odgrywa dużą rolę, a Multipla ma ze 170-175, a Pasza 190.

No tak, pewnie nie tylko uroda się liczy.
@rorf46: Takie, czyli jakie? To, że laska pojawiła się na kamerze nic nie oznacza. Może mieć milionów różnych powodów żeby tam być od atencji do nawet naiwności, czy po prostu z nudów.

Swoja droga w zachowaniu Ferrariego jest dużo dobrych rzeczy, ale psuje to cwaniactwem i głupia bezposrednioscia. A ostatecznie żaden człowiek nie lubi być w zakłopotaniu i otoczeniu cwaniaków.

Wzrost odgrywa dużo mniejsze znaczenie niż się wielu wydaje. Naijstotniejsza twarz
@bs1234: Po prostu to są inne dziewczyny niż te, z którymi ja obcuję na przykład. Nie sądzę, żeby dziewczyny, z którymi ja obcuję zdecydowałyby się, by w tym uczestniczyć. Zresztą sam lubię to oglądać, ale nie byłbym w stanie w tym uczestniczyć.

Jeśli chodzi o Multiplę, to nie lubię go, jest po prostu głupi i próżny, co nie zmienia faktu, że dla tego projektu jest czasami potrzebny.

No nie wiem, wydaje
zbliża się do 180. A jak laska ma już to 180 to wygląda jak drzewo xD


@KingRagnar: Ja mam te 183, a uważam, że może nie jest to karłowaty wzrost, ale mocna średniawka. Wiele dziewczyn ma te 175, a jak tyle ma dziewczyna, to sprawia wrażenie, jakby wręcz była mojego wzrostu. Jak drzewo przy 180? Wiele jest fajnych dup, które tyle mierzą. Ostatnio widziałem na siłce zajebistą laskę o wzroście ok.
@rorf46: Dla mnie z zachowaniu tych kobiet, które tam przychodzą nie ma nic nadzwyczajnego, może poza wulgarnoscia.
Na imprezach wszystkie kobiety generalnie zachowują się podobnie i nie ma tu na myśli prostych dziewczyn, ale też kobiety które robią mooocnooo ambitne rzeczy w życiu. Może ty po prostu obcujesz z nimi w bardziej formalnych klimatach?

Też nie lubię Ferrariego, zgadzam się ze dla projektu poza Guzikiem jest najbardziej przydatny. Jednak nie ma
@bs1234: Nie no, wiem, że tak zachowują się dziewczyny na imprezach. Tylko ja niekoniecznie chciałbym łączyć przyszłość z typowymi dziewczynami z imprez. W dzisiejszych czasach jednak dużo dziewczyn praktycznie nie chodzi na imprezy albo raz na rok (a już zwłaszcza, gdy ambitnie podchodzą przykładowo do ćwiczeń na siłce).

Dziewczyna Multipli - no zgadza się, z wyglądu 9/10, ale zachowanie/inteligencja 1/10. Ja na przykład jestem takim człowiekiem, że nie dałbym rady z
@rorf46: Wiadomo, każdy ma tam swoje podejście do życia. Dla mnie twoje podejście, na zasadzie 'tylko cisnac na jakis progres/rozwoj' też jest zle, ale ok.

Inna sprawa, że spotykałem wiele kobiet o nieposzlakowanej opinii, które robiły różne ciekawe rzeczy w innych okolinosciach. Często potem faceci wkrecaja sobie , że ich kobieta jest inna, co jest oczywiście bzdura.

Jego dziewczynę widzialem, tylko raz na filmie, nie odezwała się, więc nie oceniam. Jednak
@bs1234: Ale dlaczego tak wnioskujesz? :D Po prostu te laski, które są u nich są dość specyficzne i to nie mój klimat (chyba że na krótką znajomość, to ok).

No ja live'a odpaliłem na kilka minut i widziałem jak się zachowuje.