Wpis z mikrobloga

@Platimir: Nie wiem, mam W205 niestety bez opcjonalnego wydechu AMG i chciałbym żeby to lepiej brzmiało, nie wiem ile jest potrzebne aby tego dokonać, ale nie chciałbym przesadzić żeby sąsiadów nie budzić jak rano wyjeżdżam z garażu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak bez wiochy
siedzi tam 2.0 benzyna
@maxiuu żebyś miał rozeznanie :

@Platimir BAQ mi policzyli 5.5 za komplet: downpipe, 2x sportowy kat, catback z rozejsciem na 2 końcówki w 2.2 wolnossacym benzyniaku, wydech z tyłu i trzeba robić baranka, z obliczeniami itp itd, MG robi tylko catback, 3600. Generalnie w BAQ brzmiało to sensownie i profesjonalnie więc zbieram kasę i targam, zwłaszcza że mi się z auta zrobiła weekendowa zabawka :)
@rod3nt: ja wiem ile to kosztuje ;) wszystko zależy co się chce zrobić i jak. Wstępne wyliczenia można zobaczyć w ich sklepie, mają do niektórych samochodów gotowe oferty. BAQ się bardzo rozwinęło itd w ostatnim czasie. Full wypas wydech to i koło 10k może wyjść, zależy od auta.

@maxiuu: jeżeli chcesz bardziej budżetowo, ale ciągle dobrze to mogę ogarnąć namiar na ziomka
@Platimir: nie wiem co by trzeba było wymienić żeby osiągnąć porządny efekt jak najmniejszym kosztem, na pewno chcę zostawić końcówki jakie są żeby auto wyglądało stock, nie oczekuję cudów i przyrostów mocy, tylko delikatne ulepszenie efektów dźwiękowych
@maxiuu: delikatna zmiana to wywalenie np końcowej puchy, ew 2 + wstawienie przelotowego wydechu, wtedy w tysiaku się zamykasz, zyskujesz nieco lepszy dźwięk. Ale to już gadka z kimś kto bardziej w tym siedzi. Jeżeli coś takiego to mogę ogarnąć kontakt. Ale to już na priv